"Przyjaciółki" - odcinek 201 - streszczenie. Inga zaciąga dziewczyny do sex shopu

Przed nami 201. odcinek serialu "Przyjaciółki". Czeka nas spora dawka emocji. Sprawdź co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie.

Już w czwartek wyemitowany zostanie 201. odcinek serialu "Przyjaciółki". Co tym razem czeka bohaterów produkcji Polsatu? Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótkie podsumowanie odcinka. Sprawdźcie sami!

Zobacz wideo Małgorzata Socha o "Przyjaciółkach"

"Przyjaciółki" - odcinek 201 - streszczenie. Dziewczyny w sex shopie

Maria odwiedzi Ankę i Pawła. Kobieta przyjedzie odebrać rzeczy Stasia, który przeprowadził się do Julki. Kobieta nie rozumie zachowania chłopca - uważa, że to kwestia młodzieńczego buntu i zwykła fanaberia. Anka i Paweł opowiadają jej o sprawie zarzutów o molestowanie studentek Pawła. Jaka będzie reakcja Marii?

Po nieudanym romansie ze sztuką Dorotka zamierza zacząć udzielać się w mediach społecznościowych. Tymczasem, za radą Doroty, Inga postanawia zadbać nie tylko o piękną cerę i świetlistą twarz. Przyjaciółka sugeruje jej, że po dwóch porodach powinna zająć się również kondycją miejsc intymnych. Inga postanawia zaciągnąć dziewczyny do sex shopu. Jak skończy się ta wyprawa?

"Przyjaciółki" - odcinek 201 - gdzie i kiedy oglądać?

201. odcinek serialu "Przyjaciółki" zostanie wyemitowany w czwartek, 15 kwietnia, o godzinie 21.05 na stacji Polsat.

Więcej o: