"Barwy Szczęścia" odcinek 2412. Ojciec Klary nie żyje. Macocha będzie próbowała ją oszukać? Streszczenie odcinka

"Barwy Szczęścia" odcinek 2412: Klara dowie się, że jej ojciec został uznany za zmarłego i zapisał jej spadek. Po pieniądze zgłosi się jednak jej macocha.

2412. odcinek serialu „Barwy Szczęścia” przyniesie sporo niespodzianek. Co wydarzy się w życiu bohaterów?

Zobacz wideo Maja Ostaszewska wyjaśnia, skąd się wziął tytuł "Klangor" dla nowego serialu Canal+

'Milionerzy' - Hubert Urbański, Charles Ingram z żonąOszustwa i błędne odpowiedzi w "Milionerach". Uczestnicy stanęli przed sądem

„Barwy Szczęścia” odcinek 2412.

Klara dowiaduje się, że jej ojciec został uznany za zmarłego (mężczyzna rok wcześniej zaginął, ratując topiącego się chłopca) i przepisał jej spadek. Przy tej okazji odzywa się macocha dziewczyny, która najpierw dzwoni, SMS-uje, a później pojawia się w jej drzwiach.

Przeziębiona Żabcia ma dosyć mieszkania w przyczepie i zapowiada Gawronowi, że skoro nie może na niego liczyć, sama zamierza poszukać dla siebie normalnego domu.

Okazuje się, że na billboardach Fashion&Life zamiast Kacpra obok Madzi jest Mikołaj. Na portalach społecznościowych pojawiają się informacje o ich romansie. Jak się okazuje, udawanie partnera dziewczyny Mikołajowi w ogóle nie przeszkadza.

"Barwy szczęścia" odcinek 2412. we wtorek, 23.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2

„Barwy Szczęścia” – co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Kornel spotkał się z rodziną w drogiej restauracji. Ojciec zaproponował Patrykowi, by przyłączył się do biznesu winiarskiego. Jowita wyznała Jezierskiemu, że sprzedała Stańskiemu tanie wina z dyskontu. Jezierscy postanowili wynająć duży dom.

Chris Pratt o przygotowaniach do roli w 'Strażnikach Galaktyki'Chris Pratt przeszedł na dietę i ostro trenował. Wszystko do roli w "Strażnikach..."

Ilardi odwiedził Stefana i przedstawił się jako przyjaciel Kasi. Dziewczyna musiała wyjaśnić ojcu, co łączy ją z Sycylijczykiem.

Więcej o: