"Barwy szczęścia" odcinek 2405. - streszczenie. Darek zostanie zdradzony

W 2405. odcinku serialu "Barwy szczęścia" czeka nas ekscytująca dawka wrażeń. Największe emocje czekają Darka, który po powrocie z Singapuru przyłapie swojego najlepszego przyjaciela we własnym łóżku... Z kim?

Przed nami 2405. odcinek serialu "Barwy szczęścia" produkcji TVP2. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, co wydarzy się w czwartkowym epizodzie.

Zobacz wideo Oni odeszli z 'Barw szczęścia'

Rafał Brzozowski i Anna TarnowskaBrzozowski jest szczęśliwie zakochany od lat. Jego wybranką jest piękna modelka

2405. odcinek serialu "Barwy szczęścia"

W 2405. odcinku "Barw szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) zostanie zdradzony. Najpierw przyłapie swojego najlepszego przyjaciela w łóżku ze swoją dawną dziewczyną, a potem będzie już tylko gorzej... Józek (Patryk Pniewski) i Gabriela (Marta Juras) będą baraszkować nago w łóżku, kiedy Darek niespodziewanie pojawi się w swoim mieszkaniu. Mężczyzna nie będzie spodziewał się takiego widoku! Czy 2405 odcinek "Barw szczęścia" będzie początkiem końca przyjaźni Darka z Józkiem?

- Darek? - zdziwi się nagi Józek na widok przyjaciela. 
- Gabrysia? - zdziwi się Darek na widok dziewczyny, która jest równie naga z Józkiem w łóżku. 

Darek szybko wycofa się z własnej sypialni w 2405. odcinku serialu "Barwy szczęścia" i da kochankom czas na ubranie się. Józek pocałuje Gabrysię i upewni się, czy ta sytuacja niczego miedzy nimi nie zmieniła.  

- Ale między nami wszystko ok?
- Tak! - uśmiechnie się Gabrysia i pocałuje kochanka.

Zofia Zborowska dlaczego poszła na terapię. Powodem był Andrzej WronaZofia Zborowska chodzi na terapię odkąd poznała Wronę. "Nie jestem sfiksowaną wariatką"

„Barwy Szczęścia” – co działo się w poprzednim odcinku?

 W poprzednim odcinku Helmut podziękował Paulince za uratowanie życia.  Poprawiły się również relacje między Stańskimi - małżonkowie dogadali się i zaczęli rozmowy o adopcji Tadzia. Jonasz niestety nie przestał pić, przez co jego brat zaczął martwić się o przeszczep nerki dla piłkarza.

Odcinek 2405. "Barw szczęścia" w piątek, 12 marca, o godz. 20.10 w TVP2.

Więcej o: