Ewelina Lisowska pozuje w bikini, a fani dostrzegają zmianę w jej wyglądzie: Ktoś chyba odwiedził chirurga? Odpowiedziała

Ewelina Lisowska obecnie przebywa w Meksyku, o czym zresztą chętnie informuje na Instagramie. Wrzuciła kilka zdjęć w bikini, a fani zwrócili uwagę na zmianę w jej wyglądzie. Wokalistka musiała się tłumaczyć.

Ewelina Listowska rozpoczęła ten rok w dobrym stylu. Dwa tygodnie temu wybrała się do Bukowiny Tatrzańskiej na narty, a teraz wypoczywa w obleganym przez turystów Tulum w Meksyku. Na jej koncie na Instagramie nie brakuje ujęć z gorących wakacji, co więcej - często są to zdjęcia, na których chwali się wysportowanym ciałem. Fani wokalistki zwrócili uwagę na niewielką zmianę w jej wyglądzie. 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska topless na plaży w Meksyku. Zaprezentowała ogromny tatuaż na plecach

Ewelina Lisowska pozuje w bikini

Ewelina Lisowska wrzuca zdjęcia z gorących plaż, które są jednak tłem dla niej samej w bikini. Widać, że piosenkarka świetnie się czuje i chętnie prezentuje wysportowaną sylwetkę. Oprócz licznych komplementów na temat jej zdrowego wyglądu internauci dosyć bezpośrednio pytali w komentarzach o zmianę w jej figurze.

Piękne, zdrowe ciało. Gratuluję efektu ciężkiej pracy. Wyglądasz wspaniale.
Wyglądasz znakomicie!
Ale masz figurę.

Zobacz też: Ewelina Lisowska podzieliła się zdjęciami z wakacji we Włoszech. "Po powrocie będę miała dla Was niespodziankę"

 

Podejrzewają, że Lisowska udała się na operację powiększenia piersi. 

Powiększyłaś piersi?
Oo, było się u chirurga?

Ewelina, zapewne zgodnie z prawdą, odpowiedziała, że kwestia zmiany w wyglądzie jej biustu nie wiąże się z ingerencją chirurgiczną, a zwyczajnie z tym, że przybrała kilka kilogramów bo... nie żałowała sobie słodkości.

Nie, jadłam dużo pączków - odpowiedziała rozbawiona Lisowska.

DodaDoda próbuje złapać stopa w Meksyku. Fani jednak zwrócili uwagę na drugi plan

Wokalistka rozwiała więc wątpliwości zatroskanych fanów. Warto dodać, że Ewelina Lisowska ostatnio przyznała, że przytyła, chociaż my wcale tego nie widzimy. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy wiele zdjęć przedstawiających umięśniona sylwetkę.

Zobacz wideo Ewelina Lisowska robi "wampirzy lifting"