Izabela Janachowska prezentuje sylwetkę w kostiumie z dekoltem niemal do pępka. Uwagę kradnie droga broszka. "Petarda!"

Izabela Janachowska wróciła z rajskich wakacji w Dubaju, jednak stale wrzuca do sieci pamiątkowe ujęcia. Ostatnio na plaży pojawiła się w jednoczęściowym, czarnym kostiumie kąpielowym. Nie zapomniała o luksusowym akcencie. Stylowo!

Izabela Janachowska ostatnie dwa tygodnie spędziła w słonecznym Dubaju. Celebrytka wyleciała z mężem i synem z Polski jeszcze przed walentynkami, a całą wyprawą chwaliła się w social mediach. Byłej tancerce najwyraźniej już tęskno za ciepłym klimatem, ponieważ na Instagramie pochwaliła się pamiątkowymi fotografiami. Pozuje na nich w czarnym stroju kąpielowym. My patrzymy na broszkę. Kosztowna.

Zobacz wideo Wpadka Izabeli Janachowskiej na InstaStories. Interweniował mąż gwiazdy

Izabela Janachowska prezentuje idealną sylwetkę w kostiumie z dekoltem do pępka. Uwagę kradnie broszka

We wtorek na Instagramie gwiazdy TVN-u pojawiały się dwa zdjęcia. Izabela pozuje na plaży w kostiumie kąpielowym. Strój idealnie podkreśla talię celebrytki i jej smukłą sylwetkę. Największą uwagę przyciąga zdecydowanie krój, dzięki któremu możemy mówić o dekolcie aż do pępka. Nie sposób nie zauważyć także błyszczącej broszki Chanel, która zdobi z pozoru nudny kostium.

Nic tak nie koi duszy, jak spacer po plaży - ogłosiła we wpisie Janachowska.
 

Wierni fani nie zapomnieli zostawić po sobie śladu i wychwalali gwiazdę. Komplementom nie ma końca.

Petarda! Bosko wyglądasz, Iza.
O mój Boże... Pięknie!
Klasa! Bajecznie! Niesamowita!

Podzielacie ich zdanie?

Izabela JanachowskaKsięża nie chcieli współpracować z Janachowską, bo widzieli logo TVN. "Zatrzaskiwali nam drzwi przed nosem"

Izabela Janachowska - kariera i życie zawodowe

Izabela Janachowska dała się poznać szerszej publiczności ponad dekadę temu, kiedy wywijała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Po kilku latach stwierdziła, że bardziej opłacalne będzie zająć się biznesem ślubnym i dziś jest specjalistką w tym temacie. Od czerwca 2014 roku jest żoną milionera, Krzysztofa Jabłońskiego, a na co dzień wychowuje niespełna dwuletniego Christophera Alexandra.

Więcej o: