"Sanatorium miłości". Finał programu już za kilka dni. Kiedy i o której ostatni odcinek? Co się wydarzy?

Trzecia edycja "Sanatorium miłości" zbliża się do końca. Kiedy zobaczymy wielki finał programu, który podbił serca widzów? Sprawdzamy!

Przed nami wielki finał "Sanatorium miłości". Trzeci sezon programu wzbudził wiele emocji zarówno wśród fanów, jak i samych uczestników. Wrażeń na pewno nie zabraknie także w ostatnim odcinku, który zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

instagram.com/modrafrelka"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zmieniła fryzurę

Kiedy finał "Sanatorium miłości"?

Wielki finał trzeciej odsłony "Sanatorium miłości" odbędzie się w najbliższą niedzielę, 7 marca. Wówczas Telewizja Polska wyemituje ostatni odcinek programu. Show, które ukazuje losy poszukujących miłości seniorów, ruszyło 3 stycznia i od kilku tygodniu intryguje i wzbudza wiele emocji.

Czy kuracjusze odnaleźli w "Sanatorium miłości" upragnione szczęście? Tego dowiemy się dopiero za kilka dni. Co ważne, ostatni odcinek flagowego programu TVP zobaczymy o innej godzinie niż dwa poprzednie. Tym razem stacja wyemituje go o godzinie 21:15.

"Sanatorium miłości" - co nas czeka w finale?

Finał trzeciego sezonu bez wątpienia zapewni widzom dozę pozytywnych emocji i wzruszeń. W odcinku zobaczymy bowiem pożegnania uczestników, a także uroczysty bal, podczas którego prowadząca program Marta Manowska ogłosi króla i królową turnusu.

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Edward na początku oburzał, dziś budzi sympatię. Widzowie: Panie mogłyby zaoszczędzić mu kpin

Tytuły przyznają kuracjusze, którzy wskazują swoich ulubieńców w tajnym głosowaniu. Uczestnicy, którzy cieszą się największą popularnością wśród kolegów z turnusu, otrzymają specjalne nagrody. O tym, kto zostanie królem i królową trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" dowiemy się 7 marca i godzinie 21:15.

"Sanatorium miłości" - uczestnicy

W trzecim sezonie "Sanatorium miłości" poznaliśmy losy 12 kuracjuszy: Haliny, Jadwigi, Teresy, Krystyny, Anny, Janiny, Wiesława, Edwarda, Zbigniewa, Zdzisława, Andrzeja i Władysława, którzy postanowili poszukać w programie miłości i szczęścia. Turnus odbył się w uzdrowisku mieszczącym się w Polanicy-Zdroju w województwie dolnośląskim.

Izabella KrzanIzabella Krzan nie chciała być modelką. Zamiast "prostowania" nosa wybrała TVP

Program prowadzi Marta Manowska, przed którą uczestnicy otwierają się i opowiadają o swoim życiu. Podczas jednej z rozmów Teresa przyznała, że do rozpadu jej małżeństwa przyczyniła się zdrada męża. Choć 64-latka prawdopodobnie nie znajdzie szczęścia w programie, zawarła w nim wiele nowych znajomości. Przyjaźń połączyła także Halinę i Wiesława, natomiast bardzo zbliżyli się Jadwiga i Zdzisław, którzy postawili wszystko na jedną kartę. Para już zapowiedziała, że spotka się po programie.

Na pewno spotkamy się. Poznałam jego wnętrze, jak patrzy na świat - przyznała Jadwiga w rozmowie ze współlokatorką Halinką.

Wielki finał "Sanatorium miłości" już za kilka dni. 7 marca widzowie po raz ostatni zobaczą sympatycznych kuracjuszy, których losy śledzili od kilku tygodni.