Ida Nowakowska przygotowuje się do porodu. Urządza pokój dla syna i zastanawia się nad jego przyszłością

Poród Idy Nowakowskiej zbliża się wielkimi krokami, a więc nic dziwnego, że prezenterka rozpoczęła już przygotowania. Oprócz urządzania pokoju i kompletowania wyprawki, myśli także nad przyszłością syna. Czy to aby nie za wcześnie?

W ubiegłym tygodniu w "Pytaniu na śniadanie" Ida Nowakowska poinformowała, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Redakcja śniadaniówki zrobiła jej niespodziankę - pojawił się specjalny tort i kwiaty, które wręczył przyszłej mamie Tomasz Wolny. Nic więc dziwnego, że ciąża Idy stała się tematem numer jeden dla większości mediów. Teraz okazuje się, że prezenterka snuje już plany na przyszłość dziecka.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Ida Nowakowska planuje przyszłość syna

Poród zbliża się wielkimi krokami, a więc przygotowania idą pełną parą. Z tygodnika "Rewia" dowiedzieliśmy się, że Ida razem z mężem kompletują wyprawkę i urządzają pokój. Oboje także myślą już o przyszłości dziecka. 

Ida i jej mąż, Amerykanin Jack Herndon, gromadzą już wyprawkę dla synka, urządzają mu pokoik, a w chwilach zadumy zastanawiają się, kim ich malec będzie w przyszłości - czytamy w tygodniku "Rewia".

Eurowizja Junior 2020. Ida Nowakowska na scenieNowakowska ogłosiła ciążę w 6. miesiącu. Jeszcze w grudniu tańczyła na Węgrzech

Ponadto Ida Nowakowska w rozmowie z Plotkiem wyznała, jak przechodzi ciążę. Nie ma wielu zachcianek. 

Ciąża absolutnie mnie uskrzydla. Sama się dziwię, że mam taki mały brzuszek, chyba dlatego, że od dziecka kilka godzin dziennie ćwiczyłam balet. Jem dużo kiszonek, papryki, ale tak poza tym za dużo się nie zmieniło. Może oprócz tego, że zamiast lodów (które normalnie kocham), wolę zjeść jakieś słone orzeszki i nie mogę już być taką kawoszką jak kiedyś - powiedział naszej redakcji.

Warto wspomnieć, że Ida jeszcze nie zdradziła imienia, które razem z mężem wybrali dla potomka. Wiadomo jednak, że chciałaby, by chłopiec nosił imię po rodzicach. Ale jak sama mówi, o ostatecznej decyzji jeszcze poinformuje. 

DodaDoda i nowe zawodowe wyzwanie? "Why Not? Trzeba poznawać nowe"

Więcej o: