Doda pozuje w bikini i domaga się komplementów. Żartuje: U mnie kompleks goni kompleks

Doda opublikowała kolejne zdjęcie z egzotycznych wakacji. Zapozowała w bikini, odsłaniając umięśniony brzuch. W opisie poprosiła fanów o ciepłe słowa.

Doda dwa tygodnie temu wyleciała na egzotyczne wakacje. Od tamtej pory chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami w bikini (pomijając chwilową rezygnację z używania mediów społecznościowych), na których prezentuje swoje wysportowane ciało. Tym razem przy jednej z publikacji, na której prezentuje brzuch i pośladki, domagała się komplementów.

Doda pozuje w bikini i domaga się pochwał

Niedawno Doda opublikowała zdjęcie z wakacji w muszelkowym bikini. W opisie wokalistka zaczepiła Edytę Górniak i zacytowała słowa jej piosenki. Jak wiadomo gwiazdy mają medialny konflikt od lat, a niedawno pojawił się temat ich walki w oktagonie na "Fame MMA". Bardzo możliwe, że Doda próbowała w ten sposób zachęcić koleżankę z branży do starcia. Tym razem pewna siebie Rabczewska wrzuciła na Instagrama karuzelę zdjęć z wakacji. Zapozowała w bikini i dumnie prezentowała ciało na zdjęciach. W opisie zachęciła fanów do chwalenia jej zdjęć. 

Kochani, proszę o ciepłe słowa. Wiecie, że u mnie kompleks goni kompleks - napisała żartobliwie.
 

Jak widać, nie wszyscy komentujący zrozumieli żart gwiazdy, co więcej, chętnie odnieśli się w komentarzach do jej (nie)koleżanki z branży:

Najpiękniejsza! Ty i kompleksy. Że co! Edyta Górniak to ma kompleksy, ale Ty? 
Forma życiówka, a ta z kompleksami wyjeżdża.
Jedyny kompleks, jaki ja widzę na zdjęciu, to kompleks wypoczynkowy - pisali internauci.

Rabczewska na InstaStory zapytała fanów, czy są zainteresowani transmisją na żywo z okazji jej urodzin. Po chwili wyznała, że było to oczywiście pytanie retoryczne i że niezależnie od odpowiedzi transmisja i tak się odbędzie.

Zobacz wideo Doda wzruszona wiadomością od fanki
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.