"Dlaczego nie!". Jak kiedyś wyglądali aktorzy z filmu? Maciej Zakościelny, Anna Cieślak i Antoni Pawlicki

Film "Dlaczego nie!" kiedyś bił rekordy popularności. W produkcji wystąpiła cała plejada gwiazd z Maciejem Zakościelnym i Anną Cieślak na czele. Pamiętacie, jak kiedyś wyglądali?

"Dlaczego nie!" to polska komedia romantyczna, która premierę miała w 2007 roku. W filmie mogliśmy zobaczyć Annę Cieślak czy Antoniego Pawlickiego. Jest to jeden z niewielu polskich filmów, w których główne role wybierali widzowie (za pomocą ankiety). Zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie produkcji. 

"Dlaczego nie!". Jak zmienili główni aktorzy?

Anna Cieślak

Anna Cieślak wcieliła się w rolę Małgosi. Była to jeden z pierwszych filmów, w którym zagrała główną postać. Filmowa Małgosia po obronieniu dyplomu szuka lepszej przyszłości i przeprowadza się do Warszawy, gdzie liczy, że spełni swoje marzenia. Niestety nie wszystko układa się po jej myśli. 

Anna CieślakAnna Cieślak kapif/ screen filmu

Maciej Zakościelny

Maciej Zakościelny jest aktorem, bez którego trudno wyobrazić sobie polskie komedie romantyczne. Nie bez powodu dostał miano "polskiego Brata Pitta", którego uwielbiali widzowie (szczególnie ta damska część). Aktor otrzymał pierwszoplanową rolę, prezesa Jana.

Maciej ZakościelnyMaciej Zakościelny kapif, screen z filmu

Antoni Pawlicki

Antoni Pawlicki stawiał wtedy pierwsze kroki w aktorstwie. W filmie wcielił się w postać chłopaka Małgosi, Piotra.

Antoni PawlickiAntoni Pawlicki kapif/screen z filmu

Tomasz Kot

Tomasz Kot również znalazł swoje miejsce w produkcji. Warto wspomnieć, że kilkanaście lat temu, aktor grał głównie w komediach. Dopiero z czasem zaczął dostawać poważniejsze role w najlepszych polskich filmach.

Tomasz KotTomasz Kot kapif/screen z filmu

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska wcieliła się w postać Moniki. Aktorka miała wtedy zaledwie 22 lata.

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska kappif/ screen z filmu