Zwyciężczyni "Projektu Lady" nagrała swoją wersję "Cichej nocy". Fani są pewni: Siostry Godlewskie mają konkurencję

Zwyciężczyni "Projektu Lady" Magdalena Lubacz nagrała własną interpretację kolędy "Cicha noc". Zarapowała! Wylała się fala hejtu.

"Projekt Lady" prowadzony przez Małgorzatę Rozenek-Majdan wraz z mentorkami Tatianą Mindewicz-Puacz oraz Ireną Kamińską-Radomską ma pomóc kobietom przeobrazić się w prawdziwą, elegancką damę. Uczestniczki, które przychodzą do programu, często są wulgarne, niezadbane i nie znają podstawowych zasad savoir vivre'u. Na szczęście starania mentorek pozwalają im z brzydkiego kaczątka zamienić się w piękne łabędzie.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek skarży się na nauczanie zdalne. "Musiałam rozwiązać dramaty związane z Tadkiem"

Zwyciężczyni "Projektu Lady" zarapowała "Cichą noc"

Magdalena Lubacz wygrała trzecią edycję programu "Projekt Lady" w 2018 roku. 25-latka pochodząca z Mielca od pierwszego odcinka radziła sobie świetnie i zdobywała coraz to większą przychylność mentorek poprzez swoje zaangażowanie. Wygrała program i na pół roku poleciała do Londynu. Po powrocie podjęła decyzję o wyprowadzce do wielkiego miasta i wylądowała w Warszawie. Od tamtej pory jej działalność influencerska opiera się głównie na pokazywaniu celebryckiego życia i publikowaniu wielu reklam. Z okazji świąt lady postanowiła pójść o krok dalej i pod pseudonimem "Maluba" nagrała własną interpretację kolędy "Cicha noc", którą w większej części zarapowała z dużą ilością autotune'a. Początkowo z powodu hejtu Lubacz piosenkę usunęła, ale i tak dalej krążyła po sieci, więc postanowiła jednak ponownie ją dodać.

 

Oceny tego wykonania nie są zbyt pozytywne i zdecydowanie przeważają łapki w dół, a komentarze pod filmem mówią same za siebie:

Gdyby rok 2020 był piosenką.

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje domu. Poszalała!Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje. Zaszalała! Jest też pierwsza świąteczna skarpeta dla Henia

Może jestem staroświecka (mam 27 lat), ale akurat kolęd nie powinno się przerabiać. Jeszcze w taki sposób. Strasznie to brzmi. Nie da się zrozumieć słów żadnych i ten przerobiony głos. Nie tędy droga
No to siostry Godlewskie mają konkurencję - pisali niezadowoleni internauci.

Jak myślicie, siostry Godlewskie mają się czego bać?

Zobacz wideo Patrycja Wieja z Projekt Lady: Rozenek mnie zabije
Więcej o: