Joanna Przetakiewicz prezentuje zgrabną sylwetkę na siłowni. "Ale ciało!"

Joanna Przetakiewicz opublikowała nowe zdjęcie wprost z siłowni. Ma świetną figurę!

Joanna Przetakiewicz jest od lat udowadnia, że ma smykałkę do biznesu. Założyła dom mody La Mania., a prywatnie jest matką trójki dzieci: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Popularność przyniósł jej związek ze starszym o 21 lat mężczyzną i jednocześnie najbogatszym Polakiem - Janem Kulczykiem. Para była ze sobą ponad osiem lat, ale nie zdecydowała się na ślub. Po śmierci mężczyzny Przetakiewicz ciepło się o nim wypowiadała. Był jej najlepszym przyjacielem. We wrześniu tego roku Joanna ogłosiła, że bierze ślub z nowym partnerem - Rinke Rooyensem, a już miesiąc później para powiedziała sobie sakramentalne "tak" na jednej z greckich wysp. 

Joanna Przetakiewicz pozuje na siłowni

Joanna Przetakiewicz w swojej relacji na Instagramie opublikowała zdjęcia i filmy, na których prezentuje nowy komplet treningowy od La Manii. Opowiada o czarnych legginsach z wysokim stanem i lampasami. Jednak największą uwagę zwraca sylwetka gwiazdy. Jest w świetnej formie!

Długo na to czekałam, żeby konstrukcja była dobra, żeby te legginsy były bardzo wysokie, żeby rzeczywiście robiły taką ładną talię. No i tak jest! Jestem bardzo zadowolona - mówi w filmiku.
 

Joanna Przetakiewicz podzieliła się też z fanami zdjęciami wykonanym podczas treningu na domowej siłowni. Szczęśliwa pozuje w nowym komplecie swojej marki. Obserwatorki gwiazdy zachwalają jej sylwetkę.

Ale ciało! Widać ciężką pracę, którą w to wkładasz! Brawo!
Pięknie, Asiu.
Wow! - pisali

Wy również jesteście pod wrażeniem jej figury?

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała niepublikowane wideo z wesela
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.