Córka Kasi Kowalskiej pokazała zdjęcia swoje i mamy sprzed lat. Gwiazda wyglądała zjawiskowo w krótkich włosach. I ta figura

Córka Kasi Kowalskiej pokazała na Instagramie zdjęcia sprzed kilkunastu lat. Widać na nim zarówno Olę, jak i młodą wokalistkę szalejącą na wakacjach.

Córka Kasi Kowalskiej ma już 23 lata i od jakiegoś czasu wzbudza spore zainteresowanie mediów - najgłośniej zrobiło się o niej kilka miesięcy temu, gdy jej mama zamieściła nagranie na Facebooku, w którym apelowała o pozostanie w domach. Podejrzewano, że Ola ma koronawirusa, jednak problemy zdrowotne okazały się związane z czymś innym. Dziś córka wokalistki czuje się lepiej i raczy fanów kolejnymi relacjami ze swojego życia. Ostatnio zamieściła zdjęcia z dzieciństwa.

Córka Kasi Kowalskiej pokazała stare zdjęcia

Córka wokalistki udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcia z dzieciństwa. Niektóre ujęcia wskazują, że fotki prawdopodobnie zostały zrobione nad polskim morzem. Widać, jak mała Ola stroi miny do obiektywu.

Ola, córka Kasi KowalskiejOla, córka Kasi Kowalskiej instagram.com@olahontaz

Ola KowalskaTak mieszka córka Kasi Kowalskiej. Pokazała wnętrza

Ola, córka Kasi KowalskiejOla, córka Kasi Kowalskiej instagram.com@olahontaz

Ola Kowalska, PinkCórka Kasi Kowalskiej zaszalała u fryzjera. Postawiła na różowy kolor włosów


Z kolei na innym ujęciu zobaczyliśmy wówczas kilkanaście lat młodszą Kowalską w letniej, prześwitującej kreacji w wodzie. Trzeba przyznać, że Kasia zawsze zachwycała zgrabną figurą. Mimo upływu lat prezentuje się tak dobrze jak kiedyś. 

Kasia KowalskaKasia Kowalska instagram.com@olahontaz

Uwagę zwróciła także modna jak na tamte czasy fryzura piosenkarki. Kowalska miała wtedy krótkie włosy ułożone w artystycznym nieładzie. Jak wiadomo, takie uczesanie jest dla niej przeszłością, bowiem od kilku lat stale ich długość sięga ramion. 

Zobacz też: Córka Kasi Kowalskiej przefarbowała się na zielono. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem z chłopakiem

Zobacz wideo Marina pokazała, jak Liam gra z Wojtkiem Szczęsnym w piłkę