Dawid Woliński nago wśród fal. Nawiązuje do ostatniego odcinka "Top Model". Internautki: Ciasteczko. Aż chciałoby się zjeść

Na instagramowym profilu Dawida Wolińskiego pojawiło się zdjęcie nawiązujące do ostatniego odcinka "Top Model". Projektant zapozował nago.

Naga sesja to jedno z większych wyzwań każdej edycji programu "Top Model". W ostatnim odcinku uczestników fotografował Marcin Tyszka, a Dawid Woliński postanowił wesprzeć aspirujących modeli i modelki w działaniu i opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zapozował rozebrany.

Zobacz wideo

Dawid Woliński jest polskim projektantem mody i jurorem telewizyjnego show o modelach i modelkach. Swoją debiutancką kolekcję pokazał w 2003 roku, a w ubraniach jego projektu chodzi wiele gwiazd. Woliński cieszy się sporą popularnością i jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie ma wielu wiernych obserwatorów.

Dawid Woliński nago

Na instagramowym profilu słynnego projektanta pojawiło się zdjęcie, na którym ten zapozował całkowicie nago w plenerze. Jak przyznał, chciał wpasować się w temat przewodni ostatniego odcinka.

Sesja z @tyszka_marcin w zasadzie jedna z najtrudniejszych dla naszych uczestników. Kto Waszym zdaniem wypadł najlepiej? #nagasesja. Też postanowiłem dopasować się do tematu. A woda nie była najcieplejsza...8*C - napisał pod najnowszym zdjęciem Woliński.
 

Opublikowana przez projektanta fotografia przypadła do gustu obserwatorom, a w szczególności obserwatorkom, które nie mogły przejść obojętnie obok muskularnego ciała jurora.

Osz Ty! Do zjedzenia.
Super zdjęcie, pogratulować odwagi. Choć z drugiej strony nie ma czego się wstydzić.
Ciasteczko. Aż chciałoby się zjeść - czytamy pod postem.

Internauci jednogłośnie stwierdzili, że to Dawid miał najlepsze zdjęcie z całej nagiej sesji. 

Więcej o: