Klaudia Halejcio była platynową blondynką, a Ula Chincz chwaliła się siwymi włosami. Te gwiazdy bawią się wizerunkiem

Niektóre gwiazdy chętnie eksperymentują ze swoim wizerunkiem. Często odwiedzają fryzjera, skąd wychodzą odmienione.

Jedni szaleją z kolorem, inni z długością pasm. Takie zabiegi jednak wpływają na kondycję włosów, które są nierzadko zniszczone farbowaniem i stylizacją. Zobaczcie, kto najczęściej przechodzi metamorfozę.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to prawdziwa królowa metamorfoz. Kiedy w latach 90-tych pojawiła się na scenie, miała czarne włosy. Po latach nie tylko mocno schudła, lecz także zmieniła fryzurę. Od tego momentu chętnie odwiedza salony profesjonalistów i bawi się swoim wizerunkiem. Gwiazda zaprezentowała już kilka różnych wersji siebie: m.in. miała krótkie blond włosy, odważyła się na zielony odcień, doczepiła sobie dredy.

 

Teraz powróciła do jasnego koloru, ale widać, że jej pasma są przesuszone i zniszczone rozjaśnianiem.

 

Ula Chincz

Profil na Instagramie Uli Chincz na pewno nie jest nudny. Prezenterka jest bardzo aktywna i chętnie dodaje zdjęcia. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak przyszła mama ciągle się zmienia. Kilka lat temu nosiła ciemne, dłuższe włosy z grzywką. Na przemian rozjaśnia je i przyciemnia.

Metamorfozy Uli Chincz na przestrzeni latMetamorfozy Uli Chincz na przestrzeni lat Instagram.com/ ulapedantula

W pewnym momencie Ula podjęła decyzję o powrocie do naturalnego koloru. Mogliśmy dojrzeć, że przebijają przez nie siwe pasma. Chincz z dumą je zaprezentowała:

No cóż, wszystkim nie dogodzę, ale uwielbiam mój naturalny kolor, bo codziennie jest trochę inny. Teraz, kiedy jest słońce, jaśnieje każdego dnia i pewnie przed końcem lata, będzie wyglądać zupełnie inaczej - zwróciła się wtedy do fanów.- Siwych włosów nie zamierzam się wstydzić i nie zamierzam ich przykrywać! Nawet jeśli - jak twierdzą niektórzy - dodają mi lat. Mam 42 i dodawania się nie boję - przyznała.
 

Gwiazda TVN jednak szybko zrezygnowała z tego pomysłu i zaczęła farbować się na blond. Do tego mocno skróciła włosy i teraz nosi krótką fryzurę.

 

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec od lat jest wierna ciemnym włosom, jednak co jakiś czas odświeża kolor. Niekiedy decyduje się na delikatne rozjaśnienie, innym razem pogłębia odcień. Celebrytka uwielbia także eksperymentować z długością. Po ścięciu włosów do okolic ramion nie ukrywała, że czuje się nieco dziwnie:

Na początku był żal, ale teraz czuję się bardzo dobrze - mówiła w jednym z wywiadów.

Od tego czasu najczęściej nosi boba do ramion, ale czasami przedłuża pasma. Choć po wizycie u profesjonalistów jej włosy są grubsze, to jednak po zdjęciu doczep nie wyglądają tak dobrze i są w słabej kondycji. Dlatego Siwiec musi włożyć wiele pracy w ich pielęgnację. Wybiera takie metody, które dobrze regenerują, ale nie obciążają pasm.

Metamorfozy Natalii SiwiecMetamorfozy Natalii Siwiec Instagram.com/ nataliasiwiec.official

Klaudia Halejcio

Włosy są ogromnym atutem Klaudii Halejcio. Aktorka musi jednak o nie mocno dbać, gdyż często poddaje się farbowaniu, co niszczy jej pasma. Niedawno zrezygnowała z ciemnego koloru i została blondynką. Tak mocne rozjaśnianie wpłynęło na kondycję jej pasm, które stały się przesuszone. Szybko jednak wróciła do ulubionego koloru. Ścięła zniszczone końcówki i mocno nawilżyła włosy.

Metamorfozy Klaudii HalejcioMetamorfozy Klaudii Halejcio Instagram.com/ klaudiahalejcio