Zniszczone włosy to często skutek farbowania. Te gwiazdy nie boją się jednak kolorowych metamorfoz

Zielone, blond, a może różowe? Te gwiazdy zdecydowanie lubią zaszaleć z włosami.

Gwiazdy lubią bawić się w swoim wizerunkiem. To w końcu część ich pracy - stale zaskakiwać i zawsze być o krok przed konkurencją. Niektóre panie (bo o nich mowa) fundują sobie nierzadko szokujące metamorfozy, aby wyrazić siebie. Z ich fryzur można by ułożyć paletę farb. Niestety częste farbowanie włosów może popsuć ich kondycję.

Zniszczone włosy po farbowaniu

Agnieszka Chylińska

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska instagram.com/agnieszka.chylinska/

Agnieszka Chylińska ma słabość do fantazyjnych fryzur. Niedawno na jej głowie pojawiła się zieleń. Coś nam mówi, że to tylko chwilowe. W tym roku wokalistka miała już bardzo różne uczesania. Jeszcze zimą występowała na scenie w długich białych dredach. Nie jest tajemnicą, że częste rewolucje na głowie niszczą włosy. Czy gwiazda zdecyduje się kiedyś na jeden kolor? A może wróci do naturalnego?

Kasia Dziurska

Kasia DziurskaKasia Dziurska Instagram/kasia_dziurska

Kasia Dziurska zdążyła już przyzwyczaić fanów do swoich blond włosów, ale jak mówi klasyk: nic nie może przecież wiecznie trwać. Jakiś czas temu trenerka przefarbowała się na różowo. Trzeba przyznać, że to bardzo odważny kolor, ale Dziurskiej pasuje. Celebrytka jest świadoma tego, że regularne farbowanie włosów może być opłakane w skutkach, toteż szybko wróciła do swojego naturalnego blondu i od tamtej pory stroni od farb.

Ewelina Lisowska

Ewelina LisowskaEwelina Lisowska instagram.com/ewelinalisowskaofficial/

To dopiero był szok! Ewelina Lisowska po wielu latach zrezygnowała z czarnych włosów i postawiła na blond. Zdania fanów są podzielone, ale my uważamy, że warto było zaryzykować. Mało która kobieta zdecydowałaby się na tak diametralną zmianę. Nie chodzi tu tylko o nowy wizerunek, ale i kondycję włosów.

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Marta Żmuda TrzebiatowskaMarta Żmuda Trzebiatowska instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Jakiś czas temu do grona blondynek dołączyła również Marta Żmuda-Trzebiatowska. Metamorfoza była jej niejako narzucona, a to dlatego, że aktorka wcielała się w tytułową rolę w serialu TVP "Blondynka". Z tego też powodu co jakiś czas rozjaśnia włosy.

Niejedna gwiazda przekonała się już o tym, że częste koloryzowanie włosów może się dla nich źle skończyć. Swego czasu Ariana Grande regularnie farbowała się na czerwono do roli w seriali "Victorious". Po jakimś czasie jej włosy były tak zniszczone, że musiała nosić je w kucyku.

Nieco sprytniejsza była Miley Cyrus. W serialu "Hannah Montana" występowała na przemian w ciemnych i jasnych włosach. Zamiast je farbować zakładała jednak perukę.

Maja Plich

Maja PlichMaja Plich Instagram/ @majaplich

Nie możemy nie wspomnieć o tegorocznej królowej metamorfoz, czyli Mai Plich. Żona byłego detektywa najpierw postawiła na ognistą czerwień, potem zastąpiła ją bladym różem, a finalnie zaplotła kolorowe warkoczyki. Prawdziwa kobieta kameleon! Mamy nadzieję, że po licznych metamorfozach Plich zdecyduje się też na odpowiednią pielęgnację włosów.