Joanna Moro poleciała na Fuerteventurę. Internauci: Na całym świecie pandemia, a wy to lekceważycie?

Joanna Moro po raz kolejny podzieliła internautów. Jej wyjazd na egzotyczną wyspę w dobie pandemii wielu się nie spodobał. Zarzucają jej lekceważenie obostrzeń i zbyt niepoważne podchodzenie do tematu koronawirusa.

Joanna Moro należy do grona gwiazd, które chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym i dzielą się z internautami każdą decyzją (nawet tą kontrowersyjną). I to właśnie ostatnio zrobiła aktorka znana z serialu "Anna German". Razem z rodziną zdecydowała się w środku rozkręcającej się w Polsce pandemii, w środku roku szkolnego, wyjechać na wakacje. Po tej decyzji spłynęła na nią fala krytyki.

Joanna Moro krytykowana za wyjazd na wakacje

Joanna Moro zdaje się nie przejmować negatywnymi opiniami i komentarzami, a często z takimi się spotyka. Ostatnio razem z rodziną postanowiła odpocząć i wybrać się na urlop na Fuerteventurę - wyspę na Oceanie Atlantyckim. Przyznała, że patrząc na trudną sytuację mieszkańców wyspy, należy zdecydowanie mniej panikować.

Kanary wymarły - zero ludzi! Dla nas dobrze, ale dla tubylców to jest śmierć naturalna. Nie ma ludzi, nie ma z czego żyć. Większość hoteli zamknięte, bary, sklepy zamknięte, a jeśli otwarte - to świecą pustkami. No i nie wiadomo kiedy się otworzą - w grudniu, wiosną czy latem! Tutejsi mocno zaniepokojeni sytuacją... Także kochani, nic nie jest czarno-białe, ale uważam, że pierwszy i największy nasz wróg to panika, lek i strach... - czytamy pod zdjęciem.
 

Jej podejście nie spotkało się jednak pozytywnym odzewem.

Podobno mamy ograniczać wyjazdy do koniecznych? Widać nie wszystkich to dotyczy.
Gdy któryś z pani bliskich skończy w szpitalu pod respiratorem też będzie pani uważała, że panika, lęk i strach to nasz największy wróg? Czy celebrytów choroba nie dotyczy? - pytają fani.
Na całym świecie epidemia koronawirusa, a wy to lekceważycie i na wakacje wylatujecie? Zero odpowiedzialności.

Co więcej, inni zauważyli, że synowie aktorki powinni w tym czasie chodzić do szkoły. W końcu nie ma obecnie żadnych ferii ani wakacji, a obowiązek szkolny dotyczy każdego.

A to szkoły zamknięte są?
Dzieci celebrytów na pewno mogą sobie olewać szkołę, przecież mają znanych rodziców, który nauczyciel zwróci uwagę takiemu rodzicowi, że może wyjazd na Fuertę w okresie PANDEMII i podczas roku szkolnego to najgłupszy pomysł na świecie? Żaden.

A jakie jest wasze zdanie? My uważamy, że najważniejsze w czasie pandemii jest ostrożność i rozwaga.

Zobacz wideo
Więcej o: