Alżbeta Lenska ma koronawirusa! "Niestety i mnie trafił". Opowiedziała o objawach

Alżbeta Lenska wyznała, że od kilku dni walczy z koronawirusem. Nie ma jednak klasycznych objawów.

Zgodnie z przewidywaniami ekspertów jesteśmy świadkami coraz większej dziennej liczby zakażeń koronawirusem. Pozytywny wynik uzyskali między innymi Sandra Kubicka, Łukasz Szumowski, Dorota Gardias czy Cristiano Ronaldo. Jak się okazuje, z patogenem walczy też Alżbeta Lenska. Aktorka poinformowała o swoim stanie zdrowie we wpisie na instagramowym profilu.

Alżbeta Lenska ma koronawirusa

Żona Rafała Cieszyńskiego chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 100 tysięcy internautów. Fani Lenskiej od razu zauważyli jej kilkudniową nieobecność w sieci. W czwartkowy wieczór gwiazda opublikowała post z wyjaśnieniami. Jak przyznała, walczy z koronawirusem.

 
Kochani zniknęłam na parę dni, ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił... Nie mam na szczęście klasycznych objawów, z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości - czytamy w jej wpisie.

W dalszej części dodała też, że początkowa diagnoza załamała ją. Szybko doceniła jednak rodzinną izolację, a jedynym objawem choroby jest spadek energii.

W komentarzach od razu pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Udowodniła Pani już, że jest silną kobietą, więc szybko Pani pokaże wirusowi, gdzie jego miejsce. Zdrowia dla całej rodziny.
Duuużo sił i szybkiego powrotu do formy.
Życzę mnóstwo dobrych myśli, mam to za sobą i wiem, jak odbiera moce ta gadzina! - czytamy.

My również dołączamy się do tych życzeń. Dużo zdrowia!

Zobacz wideo Czy druga fala kryzysu uderzy w rynek pracy?