Jennifer Aniston chce wesprzeć walczących z koronawirusem. Na aukcję trafi jej nagie zdjęcie. "Piękne dzieło"

Każda forma pomocy w walce z pandemią jest dobra - nawet ta, która wydawałaby się dość mało realna. Tak jest w przypadku nagiego zdjęcia Jennifer Aniston, ze sprzedaży którego dochód zostanie przeznaczony na przeciwstawianie się wirusowi. Pamiętacie tę fotografię?

Można byłoby stwierdzić, że Jennifer Aniston lata swojej świetności ma już za sobą, ponieważ chyba żadna kolejna jej rola nie przyćmi kultowej Rachel z serialu "Przyjaciele". Nic bardziej mylnego, gdyż aktorka nadal prężnie działa w show-biznesie i słynie z tego, że często dzieli się z potrzebującymi dobrym sercem. Tak było między innymi w przypadku obdarowania jednej z pielęgniarek zarażonych koronawirusem niespodziewanym upominkiem. Teraz gwiazda bierze udział w kolejnej charytatywnej akcji, która polega na wystawieniu na aukcję niezwykłych fotografii Marka Seligera. Pieniądze ze sprzedaży dzieł trafią w ręce walczących z pandemią. Jak nietrudno się domyślić, jedną z modelek artysty jest właśnie Jennifer, która pozuje do zdjęcia nago!

Zobacz wideo Początki Aniston na Instagramie!

Jennifer Aniston pomaga nagim zdjęciem

Pamiętacie kultową fotografię Jennifer Aniston z listopada 1995 roku? To właśnie wtedy aktorka była u szczytu sławy, a gros kobiet próbowało wizualnie upodobnić się do uwielbianej bohaterki "Przyjaciół". Młodziutka gwiazda zdecydowała się wówczas na odważną sesję zdjęciową i zapozowała przed obiektywem Marka Seligera, a powstałe "nagie" dzieło trafiło na okładkę magazynu "Us". Dwadzieścia pięć lat później zostaje wykorzystane do zebrania funduszy na walkę z pandemią, o czym poinformowała w mediach społecznościowych sama Aniston. 

Mój drogi przyjaciel @markseliger wystawia na aukcję 25 zrobionych przez siebie portretów - w tym mój - w celu uzyskania funduszy na walkę z COVID-19... 100 proc. przychodów ze sprzedaży tego portretu trafi do @NAFClinics, organizacji, która zapewnia bezpłatne testy i opiekę przed koronawirusem w całym kraju dla osób słabo leczonych. Jeszcze raz dziękuję Markowi za umożliwienie mi bycia częścią tej akcji - czytamy na instagramowym profilu Aniston. 
 

Pamiętacie kultowe zdjęcie Jennifer, do którego pozuje bez ubrania? Prawie w ogóle się nie zmieniła!

Jennifer AnistonJennifer Aniston Instagram/ @jenniferaniston

Na portretach Marka Seligera można również ujrzeć: Leonarda DiCaprio, Oprah Winfrey czy Baracka Obamę