Córka Matta Damona była zarażona koronawirusem. "Zachorowała bardzo wcześnie"

Matt Damon dołączył do grona gwiazd, które musiały zmierzyć się z pandemią koronawirusa. Aktor wyznał, że zachorowała jedna z jego córek, 21-letnia Alexia.

Matt Damon wyznał, że jego najstarsza córka, 21-letnia Alexia, zachorowała na COVID-19. Historię walki o jej zdrowie opowiedział podczas wywiadu w jednej ze stacji radiowych. Był gościem programu "Fully Charged with Graham & Nathan".

Zobacz wideo Biologiczne bzdury gwiazd

Córka Matta Damona zakażona koronawirusem

Aktor wyznał, że źródło zakażenia Alexii nie jest znane. Rodzina Damona przypuszcza, że 21-latka mogła zarazić się od współlokatorów, z którymi mieszkała, gdy wybuchła pandemia. Przemawia za tym także fakt, że wszyscy współlokatorzy przeszli chorobę.

Zachorowała na COVID bardzo wcześnie, razem ze swoimi współlokatorami - wyznał.

Dodatkowo Alexia podczas wykrycia zakażenia przebywała w stanie Nowy Jork, gdzie studiowała. A to właśnie tam odnotowano największą liczbę zakażeń i zgonów w Stanach Zjednoczonych.

Na szczęście Alexia przeszła chorobę bez poważnych komplikacji zdrowotnych. Choć wszystko już jest w porządku, rodzina Damona nadal boi się opuszczać dom. Aktor dodał, że nie odwiedza nawet rodziców ani teściów.

Wszyscy czujemy się dobrze, ale boimy się o mamę Luci i o moją mamę. Wiesz, to pokolenie jest najbardziej narażone. Wszyscy utrzymujemy dystans, staramy się izolować, myć ręce i tak dalej, ale boimy się o rodziców - dodał.

Matt Damon rodzina

Matt Damon razem ze swoją żoną Lucią razem wychowują czwórkę dzieci. Oprócz 21-letniej Alexii, która jest córką jego żony z poprzedniego związku, mają także 9-letnią Stellę, 11-letnią Gię i 13-letnią Isabellę.