Dawno niewidziany Stefan Niesiołowski z żoną w Mielnie. Bez maseczek i z lodami w dłoniach

Stefan Niesiołowski wybrał się z żoną do Mielna. Były wicemarszałek Sejmu zabrał Annę Królikowską-Niesiołowską na lody i spacer wzdłuż Bałtyku.

Ostatni słoneczny i ciepły weekend zachęcił Polaków do zrelaksowania się nad Bałtykiem. Wśród nich znalazł się znany polityk Platformy Obywatelskiej, Stefan Niesiołowski. Były wicemarszałek był widziany na plaży w Mielnie w towarzystwie żony, Anny Królikowskiej-Niesiołowskiej. Humory dopisywały, a na twarzach zabrakło maseczek.

Zobacz wideo Halicki: Stefan Niesiołowski sam prosił o uchylenie immunitetu

Stefan Niesiołowski z żoną relaksuje się w Mielnie

Stefan Niesiołowski zakończył w zeszłym roku karierę polityczną w związku z oskarżeniami o korupcję na tle seksualnym. Polityk nie przyznał się wprawdzie do zarzucanego mu przestępstwa, ale rzekł się immunitetu i jesienią nie startował w wyborach parlamentarnych. Cieszy się więc wolnością i emeryturą w towarzystwie żony. W weekend paparazzi przyłapali ich podczas spaceru w Mielnie. Małżeństwo zahaczyło między innymi o budkę z lodami, a sam Niesiołowski pozował Annie do zdjęcia, stojąc obok sztucznej foki. Chyba nie przejęli się zbytnio panującą pandemią COVID-19 i na ich twarzach zabrakło ochronnych maseczek.

Stefan Niesiołowski - kariera polityczna

Choć Stefan Niesiołowski nie jest dziś aktywnym politykiem Platformy Obywatelskiej, z pewnością zapisał się na kartach jej historii. Zasiadał w polskim parlamencie od 1989 roku - jeszcze jako członek Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego. W latach 2005-2007 zamienił ławy sejmowe, na senackie, jednak po dojściu PO do władzy, objął funkcję wicemarszałka niższej izby. Kłopoty zaczęły się na początku 2019 roku, kiedy to został oskarżony o przyjmowanie korzyści w postaci usług seksualnych. Nigdy nie przyznał się do winy, sprawa nadal się toczy, jednak skutkiem tych wydarzeń było zrzeczenie się immunitetu. Nadszarpnięty wizerunek sprawił, że nie zdecydował się wziąć udziału w wyborach i zrezygnował z politycznej kariery.