Startuje nowy serial komediowy na YouTubie. W "Kwarantannie" zagrają Mikołaj Roznerski i Patricia Kazadi

Polscy artyści wychodzą naprzeciw nudzie po pięciu tygodniach izolacji i startują z serialem "Kwarantanna". W rolach głównych m.in. Mikołaj Roznerski i Patricia Kazadi.

Polacy izolują się od społeczeństwa już piąty tydzień. Epidemia COVID-19 zmieniła wszystko. Pozamykane są restauracje, kina, hotele, a wszystkie produkcje telewizyjne zostały wstrzymane. Nawet w programach informacyjnych prezenterzy nadają głównie ze swych mieszkań. Artyści, którzy nudzą się w domu, przychodzą jednak z pomocą i właśnie dziś, w piątek 17 kwietnia startuje nowy serial internetowy, "Kwarantanna". Kogo w nim zobaczymy?

Zobacz wideo Telekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj RoznerskiTelekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski i Patricia Kazadi w nowym serialu 

Komediowy serial "Kwarantanna" jest odpowiedzią na rzeczywistość, w której przyszło nam żyć od ponad miesiąca. Produkcja opowiadać będzie o przebojowym vlogerze o imieniu Iwo, który robi karierę w mediach społecznościowych. W ramach przysługi dla swojej siostry będzie zmuszony spędzić kwarantannę z jej chłopakiem w swojej małej kawalerce.

Sytuacja jest patowa - wyzwolony singiel, który nie bierze życia na poważnie oraz pracowity i stonowany Seba, który życie bierze zbyt poważnie, to duet, który od pierwszych chwil nie jest w stanie ze sobą wytrzymać. Jak zatem poradzą sobie przez kolejne 14 dni? Może być zarówno fajnie, jak i strasznie - czytamy w przesłanej informacji prasowej. 

W głównych bohaterów wcielą się: Mikołaj Roznerski, Patricia Kazadi, Tomasz Bednarek oraz Bilguun Ariunbaatar. Nie zabraknie też niespodzianek. W serialu będą pojawiać się inne znane gwiazdy, choć na tę chwilę nie wiemy dokładnie, kogo produkcja ma na myśli. 

Premiera serialu w piątek, 17 kwietnia o godzinie 18:00. Jesteśmy jej bardzo ciekawi. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.