Beata Kozidrak napisze książkę. Opowie w niej historię swojego małżeństwa: Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile

Beata Kozidrak w skutek koronawirusa musiała zrezygnować z wielu planów zawodowych. Czas izolacji gwiazda zamierza jednak spędzić w produktywny sposób. Napisze książkę, w której poruszy również temat swojego byłego małżeństwa.

Beata Kozidrak jest jedną z najlepszych i najbardziej rozchwytywanych polskich wokalistek. Nic więc dziwnego, że pandemia koronawirusa ma negatywny wpływ na jej działalność zawodową. Gwiazda nie traci jednak pogody ducha, a swoich fanów zachęca nawet do mycia rąk w rytm jej przeboju. Chociaż diwa nie może koncertować, to czas izolacji postanowiła spędzić w owocny sposób - planuje bowiem napisać książkę.

Zobacz wideo Beata Kozidrak poleca swój hit, by obliczyć czas mycia rąk.

Beata Kozidrak napisze książkę

W wywiadzie udzielonym magazynowi "Flesz" opowiedziała o swoich pisarskich planach na czas kwarantanny:

Przez ostatnie lata żyłam w szalonym tempie. Ciągle na walizkach, trasa, koncerty. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała nam muzyczne plany, wiec mogłam wreszcie zabrać się do pisania – wyznała.

W książce artystka opowie historię własnego życia - podzieli się z czytelnikami swymi doświadczeniami, także tymi bolesnymi:

Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom. Pokazała, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i mieć odwagę zmieniać swoje życie na lepsze.

Nie wątpimy, że tak właśnie będzie! W swej autobiografii artystka opowie też o latach spędzonych na scenie, które jednak nierozerwalnie wiążą się z jej trwającym 36 lat małżeństwem z Andrzejem Pietrasem, członkiem zespołu BAJM.

Nasze małżeństwo to lwia część mojego życia, również artystycznego, więc na pewno opowiem o moich relacjach z Andrzejem.

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak i jej mąż poznali się, kiedy gwiazda była jeszcze nastolatką. Później razem tworzyli zespół BAJM, w którym Pietras grał na instrumentach klawiszowych. W 1988 roku muzyk postanowił zrezygnować z członkostwa w zespole, objął funkcję menadżera grupy. Nawet po rozwodzie z Beatą pozostał szefem organizacyjnym BAJM-u. Obecnie para pozostaje w dobrych kontaktach, także ze względu na córki.

 

Musimy przyznać, że już nie możemy doczekać się książki Beaty Kozidrak. Bez wątpienia będzie to bestseller!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.