Eva Longoria wspiera akcję charytatywną i próbuje mówić po polsku. "Dziękujemy Ci, że wspierasz nasz kraj"

Eva Longoria wspiera akcję charytatywną dla naszego kraju. Dodatkowo promuje ją na swoim Instagramie i tara się mówić po polsku!

Coraz więcej firm wspiera nasze państwo w walce z pandemią koronawirusa. Platforma eobuwie.pl, która jestem liderem na rynku obuwniczym, również postanowiła to zrobić. Za zakup butów z kolekcji Evy Longorii, 10% zysku zostanie przekazane na pomoc szpitalowi w Zielonej Górze, gdzie po raz pierwszy został potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem. Akcja będzie trwać do 5 kwietnia, a na zakup namawia sama Eva Longoria

Eva Longoria wspiera polskie szpitale

Aktorka znana z serialu "Gotowe na wszystko" postanowiła osobiście zaapelować do polskich internatów. Na swoim instagramowym profilu zamieściła krótki filmik, w którym zachęciła do kupowania zaprojektowanej przez nią wiosennej kolekcji obuwia. Choć nagranie jest w języku angielskim, Eva postanowiła zmierzyć się z językiem polskim i poprawie wymówić nazwę miasta "Zielona Góra". Trzeba przyznać, że wyszło jej całkiem nieźle.

 

Post skomentowało wielu Polaków, którzy podziękowali aktorce za zaangażowanie się w tak ważną akcję.

Dziękujemy Eva, że wspierasz nasz kraj.
Dziękuję Ci za pomoc Polsce - czytamy.

O całej akcji możemy przeczytać na Instagramie Modivo. 

Sama Eva Longoria, która zaprojektowała kolekcję butów dla eobuwie i modivo, przypomina o naszej akcji charytatywnej, w której wspieramy Szpital im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze w walce z wirusem SARS-CoV-2 (koronawirusem). Pomóżmy razem!

Warto przypomnieć, że mimo obecnej akcji, portal eobuwie.pl nieustannie wspiera polską służbę zdrowia. Każdego tygodnia dostarcza niezbędne materiały higieniczne, w tym maseczki, rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji z własnych zasobów.

Dziękujemy!

BO

Więcej o: