Piotr Kraśko złamał jedną z zasad związanych z pandemią. Teraz przeprasza: Zagapiłem się

Piotr Kraśko w rozmowie z "Faktem" przyznał, że złamał zasadę, którą rząd wprowadził, by chronić osoby najbardziej narażone za skutki zakażenia koronawirusem. Dziennikarz już przeprosił za swoje zachowanie.

Piotr Kraśko został przyłapany przez paparazzi w piekarni. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wchodząc po pieczywo, dziennikarz naruszył jedno z ograniczeń mających na celu ograniczenie zakażeń koronawirusem.

Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę

ZOBACZ: Gwiazdy kontra koronawirus. Rozenek została jego "twarzą", a tymczasem Siwiec ma własne teorie. Nie ona jedna

Piotr Kraśko przeprasza

1 kwietnia rząd wprowadził nowe obostrzenia  w związku z epidemią koronawirusa. Według jednej z zasad w godzinach od 10.00 do 12.00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować jedynie osoby powyżej 65. roku życia. W pozostałych godzinach miejsca te są dostępne dla wszystkich. Piotr Kraśko nieświadomie złamał tę zasadę, wchodząc do jednej z piekarń o godz. 11.45. W rozmowie z "Faktem" wytłumaczył się z tego, podkreślając, że jeszcze nie zdarzył przywyknąć do nowych wytycznych:

Byłem przekonany, że już jest po 12.00. Później się zorientowałem, że jednak brakowało kilku minut. To pierwszy dzień zakazu, zagapiłem się i przepraszam - powiedział dziennikarz.

Kraśko przyznał przy tym, że szanuje nowe zasady i uważa, że rząd słusznie je wprowadził:

Oczywiście uważam, że wprowadzane zakazy są jak najbardziej słuszne i teraz będę wyjątkowo na nie zwracał uwagę - dodał. 

W cukierni podobno nie było wielu klientów.

My ze swojej strony zachęcamy was, byście pozostali w swoich domach i wychodzili z nich tylko wtedy, kiedy naprawdę musicie. 

ZOBACZ TEŻ: Bądź odpowiedzialny i razem z nami #ZałóżMaskę! Aneta Zając, Izabela Janachowska i inne gwiazdy już to zrobiły

AG 

Więcej o:
Komentarze (143)
Piotr Kraśko złamał jedną z zasad związanych z pandemią. Teraz przeprasza: Zagapiłem się
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 42 razy 32

  Już się nie macie czego czepiać?
  A swoją drogą, to ten przepis jest BEZ SENSU i jest jednym z pakietu: róbmy byle co, ale głośno wołajmy, że robimy jak najwięcej.

 • ochujek

  Oceniono 25 razy 21

  No to z pudła nie wyjdzie. Chyba że w urnie.

 • zd46

  Oceniono 23 razy 19

  Jak to jest gdy żona prezydenta organizuje z dziećmi telekonferencje w trakcie obostrzeń zbierając ok 30 dzieci. Żona prezydenta w jednej osobie a dzieci chmara ściśnięta i to bez przepisowej odłegłości 1,5 -2metrów? Góra może narażać dzieci? Ktoodpowie za zarażenie i narażenie tych dzieci? Panie Kamiński, gdzie w stosunku do tej sytuacji, kara w trybie przyśpieszonym? NIE LEKCEWAŻCIE DZIECI, pani damo

 • brylant1

  Oceniono 15 razy 13

  To dopiero przestępstwo! A wy się czepiacie jakiś "drobnych" pedofilów w czarnych kieckach...

 • horchess

  Oceniono 14 razy 10

  Pani w sklepie nie obsłużyła mojej siostry bo była 11.50. W sklepie nie było NIKOGO więcej. Po co więc w ogóle wpuściła ja do sklepu? Ludzie rozumiem przepisy, ale jest jeszcze zdrowy rozsądek. Tak samo tutaj - jeśli przez to nie mógł pieczywa kupić senior, to faktycznie problem, ale w innym przypadku to po prostu głupota wytykanie takiego "wykroczenia".

 • 12jontek

  Oceniono 9 razy 7

  Czepiacie się Kraśki, a pani prezydentowa, która zmusiła do przebywania w jednym pomieszczeniu kilkadziesiąt dzieciaków, to nie złamała zasad?

 • piebiak

  Oceniono 7 razy 7

  Kraśko przed pluton!

 • postprawda

  Oceniono 9 razy 7

  wow ale pojechał, miliony kierowców non stop łamią przepisy, a policja udaje ze coś robi.
  Dzieki czemu mamy 10 zabitych i kilkuset rannych codziennie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX