Jarosław Jakimowicz głosi teorię spiskową dotyczącą koronawirusa. ''Złamie się nam psychę''

Jarosław Jakimowicz po raz kolejny zabłysnął swoimi mądrościami. Tym razem aktor wypowiedział się na temat koronawirusa, a jego kontrowersyjne słowa odbiły się w mediach szerokim echem.

Jarosław Jakimowicz traktuje pandemię bardzo poważnie. Podobnie jak większość gwiazd polskiego show-biznesu nawoływał do pozostania w domu. Wyraził również wdzięczność pielęgniarkom i lekarzom, którzy każdego dnia poświęcają się dla chorych i robią wszystko, by uniemożliwić rozprzestrzenianie się koronawirusa. Jednak kilka dni temu aktor ''Młodych wilków'' na swoim Instagramie wywołał dyskusję dotyczącą pandemii, która odbiła się szerokim echem w mediach. 

Zobacz wideo pGwiazdy o koronawirusie

Jarosław Jakimowicz o koronawirusie

Na nic zdały się zalecenia wydane przez Światową Organizację Zdrowia. Nie pomogła również informacja o zamknięciu instytucji oświatowych i kulturalnych, a także wprowadzone nowe obostrzenia w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Podczas gdy naukowcy z całego świata starają się wynaleźć szczepionkę przeciwko koronawirusowi, wciąż pojawiają się osoby, które wygłaszają teorie spiskowe. Wśród nich znalazł się Jarosław Jakimowicz. Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie szczepionki, które opatrzył wymownym podpisem.

Złamie się nam psychę, a później zaaplikuje cudowną szczepionkę - możemy przeczytać na jego Instagramie.

Wygląda na to, że Jakimowicz uważa, że za powstaniem koronawirusa mogą stać koncerny farmaceutyczne lub inne nieczyste siły, które chcą przejąć kontrolę nad światem. Aktor dodał również w osobnym oświadczeniu, że nie wątpi w istnienie samego koronawirusa, zastanawia się jedynie nad jego pochodzeniem.

Pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy, które popierają stanowisko aktora.

Po raz kolejny na ludzkim cierpieniu ktoś zarobi niewyobrażalne pieniądze, nie wspominając o tych firmach, które zostaną sprzedane byle tylko przetrwać - napisał jeden z obserwatorów.

Chcielibyśmy jednak uspokoić wszystkich niedowiarków, że koncerny farmaceutyczne prześcigają się w poszukiwaniu szczepionki "tylko" dlatego, że na całym świecie giną miliony ludzi. Uczulamy przed tworzeniem kolejnych teorii spiskowych i polecamy korzystać tylko z rzetelnych i sprawdzonych źródeł. Nie zawsze są to instagramowe profile znanych i lubianych.

KK

Więcej o:
Komentarze (167)
Jarosław Jakimowicz głosi teorię spiskową dotyczącą koronawirusa. ''Złamie nam psychę''
Zaloguj się
 • mikroolbrzym

  Oceniono 34 razy 34

  Spójrz synku - tak wyglada prawdziwy idiota.

 • catch36

  Oceniono 33 razy 31

  "aktor" jednego filmu, i jeszcze przyznał żeby w nim zagrać musiał dać łapówkę... i ciągle na salonach, toż to wyższa szkoła dupowłazostwa.

 • ludzik1-live

  Oceniono 32 razy 30

  Tak dzisiaj sobie myślę -gdzie się pochowali antyszczepionkowcy i płaskoziemcy :)
  A tu proszę ...

 • bokaj

  Oceniono 22 razy 22

  Uwielbiam gościa. Taki męski pustak - odpowiednik Wędzikowskiej wśród facetów.
  Na pewno przejdzie do historii - jako głąb tysiąclecia.

 • wkb2020

  Oceniono 20 razy 18

  Nie chcą go jako aktora, Antoni też go spuścił na drzewo więc nici z kariery w TVPIS, została więc sztuka jasnowidzenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX