Meghan Markle i książę Harry zalecili, jak walczyć z koronawirusem. Fani wściekli: Lepiej siedźcie cicho

Meghan i Harry opublikowali za pośrednictwem mediów społecznościowych zalecenia WHO, które mają zmniejszyć ryzyko przenoszenia się koronawirusa. Internauci nie kryli swojego oburzenia i zasugerowali, że post ukazał się zbyt późno, a rady nijak mają się do obecnej sytuacji na świecie.

Sytuacja, w jakiej znalazł się świat, zaskoczył niemalże wszystkich. Już prawie dwa tygodnie temu Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała o pandemii i natychmiast podała rady, jak unikać zakażenia koronawirusem. W ślady WHO postanowiła pójść książęca para Sussex i na swoich social mediach rozpowszechniła istotne dla każdego z nas informacje. Niestety nie wszystkim spodobał się gest Royalsów.  

Meghan i Harry krytykowani przez fanów

Książęca para opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych wpis dotyczący koronawirusa. Meghan i Harry zaangażowali się bowiem w rozpowszechnianie zaleceń WHO. Na swoim Instagramie zamieścili również ikonografikę z poradami rekomendowanymi przez tę instytucję.

Na całym świecie ludzie różnych profesji chronią i dbają o swoje wspólnoty, co jest bardzo inspirujące. Podobnie jak odwaga pracowników służby zdrowia, którzy są na pierwszej linii frontu, ryzykują życiem, by dbać o chorych i tych, którzy walczą z COVID-19. Gdziekolwiek się znajdujecie, jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni! - możemy przeczytać pod postem.
Do wszystkich osób: najlepszym sposobem na wsparcie pracowników służby zdrowia jest to, by upewnić się, że nie utrudniamy im pracy i nie przenosimy wirusa dalej. Nieważne, gdzie jesteś, WHO opublikowało rady, które mogą pomóc. Może już je widziałeś i słyszałeś o nich, ale nigdy nie były tak ważne, jak teraz - dodali.

W poście opublikowanym przez Sussexów można zobaczyć również zdjęcia lekarzy z najodleglejszych zakątków świata, którzy apelują o pozostanie w domach i zachowanie szczególnej ostrożności. 

Chociaż Meghan i Harry mieli dobre intencje, nie spodobało się to wielu internautom. Obserwatorzy w licznych komentarzach dali wyraz swojemu niezadowoleniu. Sugerowali, że informacje są przestarzałe i na obecnym etapie zagrożenia wirusem nie wnoszą niczego nowego.

Nie potrzebujemy, żebyście nam o tym mówili. Jeśli nie możecie znaleźć czegoś, co byłoby naprawdę pomocne, po prostu bądźcie cicho i cieszcie się swoim „prywatnym” życiem, z dala od podatników.
Ojej, nikt wcześniej nam tego nie powiedział. Dobrze, że podajecie informacje, które nie są powszechnie znane.

Sarkastyczne komentarze pojawiły się po tym, jak Meghan i Harry ogłosili, że zdecydowali się własnowolnie pozostać w domach na najbliższe tygodnie. Przebywają obecnie w swojej willi w Vancouver i przestrzegają zaleceń specjalistów.

KK

Więcej o:
Komentarze (6)
Meghan Markle i książę Harry zalecili, jak walczyć z koronawirusem. Fani wściekli: Lepiej siedźcie cicho
Zaloguj się
 • louis_von_cypher

  Oceniono 7 razy 3

  intelektualna pularda i takowy kapłon ze złotej klatki, rad udzielają. buhahahhahahha

 • stach_79

  Oceniono 2 razy 2

  Jadąc autobusem dotknąłem swojego nosa... baba rzuciła mi takie spojrzenie jakbym ją zamacał conajmniej. Ludzie oszaleli.

 • gosc25

  Oceniono 8 razy 2

  takich informacji nigdy dość. zwłaszcza na kontach, które mają tak duży zasięg międzynarodowy

 • vietlion

  Oceniono 8 razy 2

  Uważam że dobrze robią. Wciąż są ludzie, którzy nie znają albo nie są zainteresowani rekomendacji WHO. A zalecenie od ich ulubionych celebrytów może skłonić im do zmiany zdania i podejścia. Uważam, że ci którzy krytykują parę, to trollerzy.

 • warszawa34

  Oceniono 9 razy 1

  Są z daleka od rodziny królewskiej, a reagują wykazując ten sam totalny brak refleksu jakby nadal w niej funkcjonowali. To kilkutygodniowe opóźnienie w udzielaniu porad powoduje, że jest to albo śmieszne albo irytujące.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX