Joanna Przetakiewicz rusza na pomoc kobietom w czasach koronawirusa. Stworzyła własną akcję charytatywną

Joanna Przetakiewicz w ramach swojej organizacji społecznej "Era nowych kobiet" powołuje sztab kryzysowy i akcję społeczną, "Nowa era wspiera". Gwiazda chce w szczególny sposób pomóc kobietom w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Joanna Przetakiewicz od lat spełnia się w roli bizneswoman. Prowadzi nie tylko swoją markę, La Manię, ale i organizację, dzięki której wspiera kobiety. Gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę, jak w dzisiejszych czasach istotna jest solidarność płci pięknej. W związku z panującą na świecie i w Polsce pandemią, postanowiła pójść o krok dalej. Powołała specjalny sztab kryzysowy, "Nowa era wspiera".

Zobacz wideo #ZOSTAJEMYWDOMU - Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz po raz kolejny wyrusza na pomoc kobietom. Zadaniem, które w pierwszej kolejności postawiła przed sobą gwiazda, jest powołanie sztabu ekspertów – specjalistów z wielu dziedzin. "Nowa era wspiera" zaprasza do współpracy firmy, organizacje, fundacje i osoby fizyczne. Celem akcji jest pomoc merytoryczna w zakresie prowadzonych przez kobiety biznesów, komunikacji, finansów, HR, pomocy prawnej, ale także wsparcia psychologicznego, czy profilaktyki zdrowia.

W obliczu nowych wyzwań, z którymi muszą się mierzyć kobiety w tym nadzwyczajnym czasie, chcemy się dzielić wiedzą, która ułatwi im bieżące funkcjonowanie. Wiem, że kobiety potrzebują dzisiaj pilnych i konkretnych porad, czy po prostu grupy, do której mogłyby przynależeć i ją współtworzyć. Na podstawie moich doświadczeń z Erą Nowych Kobiet wiem, że udało się nam pomóc wielu osobom. To niesamowite, jak dziewczyny znajdują sposoby ale przede wszystkim zapał do działania, gdy tylko otrzymają pewien rodzaj wsparcia, inspiracji z naszej strony. Realna pomoc, to nie tylko wsparcie potrzebujących, to ważne narzędzie w budowaniu poczucia własnej wartości i wiary w siebie, bycia potrzebnym” – mówi Joanna Przetakiewicz.

Przypomnijmy, to nie pierwszy raz, kiedy Joanna jako popularna osoba przyczynia się do wsparcia rodaków. W zeszłym tygodniu przyłączyła się do akcji Plotka i Gazety.pl, "Zostań w domu". Apelowała do fanów, by jak najrzadziej wychodzili ze swoich mieszkań, a już na pewno nie robili tego wtedy, kiedy nie jest to konieczne. 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.