Doda siedzi w domu, ale nie próżnuje. Piosenkarka organizuje maseczki dla potrzebujących szpitali [TYLKO U NAS]

Doda w rozmowie z Plotkiem zdradziła, jak spędza domową izolację z mężem, a także przyznała, że sama angażuje się w pomoc szpitalom, organizując brakujące maseczki ochronne.

W Polsce z dnia na dzień diagnozowane są kolejne zakażenia koronawirusem. Na ten moment chorych jest ponad 627 osób. Niestety, 8 osób nie poradziło sobie z wirusem i zmarło. Służba zdrowia robi wszystko, co może, jednak są pewne elementy, których nie jest w stanie przeskoczyć, jak np. brak maseczek ochronnych. Produkcje ruszyły, jednak tutaj liczy się czas. Każdy z nas może pomóc potrzebującym szpitalom, a postawa Dody jest tego najlepszym przykładem.

Zobacz wideo Doda apeluje do Polaków:

Doda organizuje maseczki dla szpitali

Doda od samego początku epidemii koronawirusa w Polsce jest bardzo przejęta sytuacją. Sama nie rusza się z domu i o to samo prosi swoich fanów. Co więcej, nawet zadecydowała, że nie pojedzie na święta do rodzinnego Ciechanowa, ponieważ chce jak najbardziej uchronić rodziców przed zakażeniem. Jak Doda, której wszędzie jest pełno, radzi sobie podczas domowej izolacji? W rozmowie z Plotkiem przyznała, że nie jest łatwo, ale spokojnie znajduje sobie co rusz to nowe zajęcia. 

Już mnie nosi, rozpiera energia! Jeszcze słońce kusi za oknem. Dlatego ćwiczę online ze znajomymi, żeby się zmotywować nawzajem. Jest wesoło. Z mężem gramy w chińczyka - mówi artystka.

ZOBACZ TEŻ: Doda zachęca fanów do ćwiczeń z papierem toaletowym. Ci zaskoczyli kreatywnością i wykorzystali także makaron

Zabicie nudy jednak nie jest jej najważniejszym zajęciem na ten moment. Doda chce pomóc szpitalom, które nie mają wystarczającej liczby maseczek ochronnych. Sama zorganizowała już 200 sztuk, ale to nie koniec. Piosenkarka apeluje do wszystkich o pomoc dla pobliskich szpitali. 

Cały czas organizujemy maseczki, które wysyłamy do szpitali. Teraz mam do przekazania 200 sztuk. Lista szpitali, które wręcz błagają o pomoc, jest spisana na moim Facebooku. Nudzi Wam się? To super ! Organizujcie ze znajomymi pomoc dla szpitala, który macie najbliżej - apeluje gwiazda na łamach Plotka. 

Mimo że Doda nie rusza się z domu, to wciąż jest aktywna zawodowo. Niespełna tydzień temu pokazała swój nowy teledysk do piosenki "Apetyt na życie", a zaledwie kilka dni temu opublikowała za darmo na YouTube film dokumentalny, ujawniający kulisy powstania koncertu "Artyści przeciw nienawiści". 

 

Oglądaliście? 

RG