18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Bella Hadid pokazała się topless na Instagramie. Jej biust zasłania jedynie... burrito. Zrobiła to z ważnego powodu

Koronawirus w pewnym sensie jednoczy cały świat. Nie tylko polskie gwiazdy nawołują do tego, by dla dobra ogółu pozostać na jakiś czas w domu. Ważne przesłanie ma również amerykańska modelka, Bella Hadid. Na Instagramie pozuje topless, by zwrócić uwagę fanów na ważną sprawę.

Bella Hadid w ważnym przesłaniu w odważnym wydaniu - na samą myśl nasuwają się rymy, które mogłyby wypłynąć z ust samego "The Weeknd", czyli byłego chłopaka modelki, z którym ostatecznie rozstała się w sierpniu 2019 roku. Jednak niestety nie ma powodów do żartu, ponieważ 23-latka zabrała głos w bardzo istotnej sprawie, która ma znaczenie wręcz globalne. Mowa o koronawirusie. Kobieta namawia wszystkich, by pozostali w swoich domach dla dobra ogółu. Robi to, jak zwykle, w dość kontrowersyjny sposób. Uwagę internautów przykuwa nagim biustem. 

Zobacz wideo Jaki stosunek do koronawirusa ma Arnold Schwarzenegger? Zobaczcie sami!

Bella Hadid topless zajada się burrito

Amerykańska modelka słynie z tego, że lubi szokować. Obserwatorzy jej profilu na Instagramie są z pewnością przyzwyczajeni do nagości, którą emanuje 23-latka. Tym razem goliznę można w pewien sposób "usprawiedliwić", ponieważ fotografia topless miała posłużyć jako wabik do przeczytania ważnego przesłania o koronawirusie. Bella pokazała się bez bluzki. Biust zasłania jedynie burrito, a zdjęcie wykonała w domowym zaciszu przed lustrem. Hadid nakłania fanów do izolacji i ma dla nich cenne rady.

Ja i moje burrito mówimy wam, byście zostali w domach. Nie tylko dla waszego dobra, ale dosłownie dla dobra całego świata i wszystkich ludzi, których kochacie - tak modelka rozpoczęła swój wpis na Instagramie.
 

W dalszej części tekstu wspomina o tym, że w najbliższym czasie najważniejsza jest solidarność i wzajemne zrozumienie, które pomoże w walce z wirusem. Kobieta zasugerowała, czym można zajmować się w domu, ale przede wszystkim poprosiła o to, by wszyscy dbali o higienę i często myli ręce. 

To szalone, ponieważ jedyne, co musimy zrobić, to współpracować w celu spowolnienia działania tego wirusa, a ludzie nadal mają problemy ze zrozumieniem tego. Nie bądź samolubny! Medytuj! Spędzaj czas z psem/kotem! Naucz się robić na drutach! Napisz wiersz dla swojej mamy! Stań się lepszą osobą! I ostatnia rzecz - myjcie te chole*ne ręce, ludzie!

Bella pozdrowiła tych, którzy zmuszeni są do tego, by wciąż pracować, narażając tym samym swoje zdrowie, a nawet życie. 

Do ludzi, którzy wciąż muszą pracować... Kocham Was i myślę o Was!

Uważacie, że przesłanie modelki wywoła poruszenie wśród internautów? Ważne jest to, by jak najwięcej osób wzięło je sobie do serca!

BWO