Kourtney Kardashian uważa, że koronawirus jest karą boską. "Ześlę na mój lud zarazę"

Koronawirus jest aktualnie tematem numer jeden. Celebryci z każdego zakątka świata nawiązują w mediach społecznościowych do epidemii. Czyżby strach przed chorobą sprawił, że gros z nich doświadczyło nawrócenia? Na Instagramie cytują Pismo Święte. Zrobiła to nawet Kourtney Kardashian!

Kourtney Kardashian nigdy nie stroniła od hulaszczego trybu życia. Celebrytka i jej cała rodzina kojarzona jest głównie ze skandali i emanowania nagością. Nawet macierzyństwo nie skłoniło jej do powstrzymania się przed medialnym światem, często niestety pełnym zepsucia. Nadal z chęcią pozuje w erotycznych sesjach, które ukazują się w magazynach dla mężczyzn. Jak więc stosuje się do Dekalogu? Nie nam to oceniać, jednak nie trudno zauważyć, że wizerunek, który kreuje w mediach, mocno odbiega od postawy chrześcijańskiej. Okazuje się jednak, że w "czasach zarazy" religijność jest dla Kourtney ważną kwestią. Na Instagramie udostępniła cytat ze Starego Testamentu, sugerujący, że koronawirus może być karą od Boga. 

Zobacz wideo Kardashianki już wcześniej wykazywały przynależność do wiary. Siostry ochrzciły swoje dzieci w Armenii.

Kourtney Kardashian wierzy w boską karę 

Niektórzy celebryci dość lekceważąco podchodzą do tematu koronawirusa, inni natomiast biorą sprawę na poważnie. Do tych pierwszych zalicza się między innymi: Viola Kołakowska czy Evangeline Lilly. Za przedstawicielkę drugich można uznać Kourtney Kardashian, która na swoim Instagramie udostępniła wpis rapera, Young Thuga. Mężczyzna zacytował w nim Pismo Święte, a dokładniej - fragment Starego Testamentu, w którym mowa jest o zesłanej przez Boga zarazie.

 
Gdy zamknę niebiosa i nie będzie deszczu, i gdy nakażę szarańczy, by zniszczyła pola, lub gdy ześlę na mój lud zarazę, jeśli upokorzy się mój lud, nad którym zostało wezwane moje Imię, i będą błagać, i będą szukać mego oblicza, a odwrócą się od swoich złych dróg, Ja z nieba wysłucham i przebaczę im grzechy, a kraj ich ocalę. 

Czyżby Kourtney wierzyła, że koronawirus jest karą od Boga za zło, które panuje nad światem? Na to wygląda. Wierzycie w przemianę Kardashianki? 

BWO 

Więcej o: