Emma Stone odwołała swój ślub ze względu na pandemię koronawirusa

Ślub Emmy Stone miał odbyć się w ostatni weekend. Niestety para postanowiła go odwołać - przyczyna tkwi w ogólnoświatowej epidemii koronawirusa.

Pandemia koronawirusa panująca na świecie sprawiła, że każdy z nas musiał nieco zmienić swoje plany życiowe. Okazuje się, że największe gwiazdy Hollywood również musiały dostosować się do nowej rzeczywistości. Jedną z nich jest Emma Stone, która ze względu na aktualną sytuację odwołała swój ślub.

Emma Stone odwołała ślub

Emma Stone i Dave McCary planowali stanąć na ślubnym kobiercu w miniony weekend. Niestety podjęli decyzję o odwołaniu uroczystości i jak dowiedział się portal sixpage.com, para nie ustaliła jeszcze drugiej daty.

Z pewnością decyzja aktorki i jej partnera związana jest z zarządzeniem prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, który w poniedziałek poinformował, że nie powinny odbywać się żadne zgromadzenia, na których może być ponad 10 osób. Tymczasem na ślubie aktorki spodziewano się o wiele większego grona gości.

Zobacz wideo Czy komunie i wesela są zagrożone?

Przypomnijmy, że Emma Stone od ponad dwóch lat jest związana z reżyserem i scenarzystą "Saturday Night Live", Davem McCarym. Choć aktorka zdecydowanie i konsekwentnie oddziela życie zawodowe od prywatnego, to zdjęciem pierścionka zaręczynowego pochwaliła się w mediach społecznościowych. Tym samym potwierdziła spekulacje o swoich zaręczynach.

Emma Stone przyszłego męża poznała właśnie na planie programu komediowego "Saturday Night Live", którego Dave jest współtwórcą.

W podobnej sytuacji jest inna hollywoodzka para. Katy Perry (która obecnie jest w ciąży) i Orlando Bloom również muszą wstrzymać się ze ślubem, który przekładali już z innych powodów kilka razy.

Mamy jednak nadzieje, że niedługo sytuacja się unormuje i obie pary będą mogły złożyć sobie przysięgę małżeńską. O ile wciąż jeszcze będą tego chciały...

BO

Więcej o: