"Dzień Dobry TVN" zmienia się z powodu koronawirusa. Prezenterzy bez wsparcia makijażystek i fryzjerów

Po raz kolejny sytuacja panująca w Polsce wymusza zmiany w programach telewizyjnych. Tym razem padło na popularną śniadaniówkę "Dzień Dobry TVN".

Informację o zmianie procedur w programie przekazały Kinga Rusin wraz z nową prowadzącą Pauliną Krupińską. Jak się okazuje, w programie wprowadzone będą środki ostrożności. Jednym z nich będzie fakt, że duety w ciągu tygodnia będą zmieniać się częściej.

Zobacz wideo Daria Ładocha o Agnieszce Woźniak-Starak i

Zmiany w programie "Dzień Dobry TVN"

Paulina Krupińska poinformowała o tej zmianie na swoim instagramowym profilu.

Reagujemy na to, co dzieje się w Polsce i na świecie. Redakcja "Dzień Dobry TVN" działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip - czytamy.
 

Z kolei Kinga Rusin zwraca uwagę na dystans dzielący nie tylko gości, ale i prowadzących w studiu.

Tu, na zdjęciu, trzy tygodnie temu, jeszcze blisko siebie... Jutro - w bezpiecznej odległości, o 8:00 rano powitamy Państwa razem z Piotrkiem Kraśko w "Dzień Dobry TVN". Nie jest łatwo zrobić 3,5-godzinny program na żywo w tej nowej rzeczywistości, ale fantastyczny zespół produkcyjny "DDTVN" w każdych warunkach daje radę! - piszę.
 

Dodatkowe zasady zaczną również obowiązywać osoby, które przygotowują prowadzących do programu. Sztab makijażystów, fryzjerów i stylistów od wtorku nie będzie obecny w studio, co zakomunikowała również Kinga Rusin:

A co z makijażystkami i fryzjerami, co przygotowują państwa do programu?
Jutro nie będzie ich w studiu -rozwiała wątpliwości prezenterka.

Niestety, nie zdradziła więcej szczegółów i nie wiadomo, w jaki sposób prowadzący będą przygotowywani do programu.

Koronawirus w Polsce. Większość seriali i programów zostają zawieszone

TVP zawiesił już popularne seriale takie jak "Klan", "Korona królów" i "Leśniczówka". Wstrzymane zostały także zdjęcia do "Sanatorium miłości". TVP 2 natomiast wstrzymał kontynuację tanecznego programu "Dance Dance Dance". Jednak to nie koniec. Polsat również zachowując wszystkie środki ostrożności, przełożył wiosenną edycję "Tańca z gwiazdami" na najbliższą jesień.

BO

Więcej o: