Doda oburzona zachowaniem studentów z Olsztyna. "Cienko to widzę". Zorganizowali imprezę przeciw koronawirusowi

Koronawirus rozprzestrzenia się coraz szybciej, więc polskie gwiazdy postanowiły wykorzystać swoje ogromne zasięgi, by uświadomić fanom o powagę sytuacji. Jednak nie wszyscy Polacy biorą ytuację na serio.

Z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa w Polsce rząd postanowił zamknąć placówki oświatowe w Polsce i szkoły wyższe na dwa tygodnie (do 25 marca). Uczniowie i studenci powinni w te dni uczyć się zdalnie i po prostu zostać w domach. Niestety, nie wszyscy młodzi ludzie traktują ten problem poważnie. Zachowanie kilku studentów postanowiła skomentować sama Doda.

Zobacz wideo Jak gwiazdy reagują na koronawirusa?

Doda oburzona studentami z Olsztyna

A o co dokładnie chodzi? Grupa studentów z Olsztyna postanowiła na swój sposób przekazać, co tak naprawdę myśli o panującej sytuacji. W internecie pojawiło się nagranie, na którym widzimy młodych ludzi w jednym z olsztyńskich klubów. Szybko okazało się, że to studenci z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Bawili się świetnie, a nawet śpiewali:

Korona tu, korona tam, korona ch*ja zrobi nam.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda udostępniła relację Polki mieszkającej we Włoszech. Kobieta płacze: Do szpitala biorą tylko zdrowych, chorzy umierają

Musimy przyznać, że po studentach spodziewaliśmy się więcej kreatywności. W sieci od razu zawrzało. Pod filmem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Finalnie wideo zniknęło z internetu i teraz próżno go szukać. Jednak jedna dosyć bojowa osobowość zdążyła go obejrzeć. Doda wprost napisała, co myśli o występie młodych ludzi.

Jak tak ma wyglądać kwarantanna studentów... To cienko to dalej widzę - skomentowała na InstaStories.

Doda o studentach z OlsztynaDoda o studentach z Olsztyna instagram/dodaqueen

Głos w tej sprawie zabrał również Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

W Internecie pojawia się mnóstwo nieodpowiedzialnych materiałów związanych z wyjątkową sytuacją panującą w kraju. Jest nam bardzo przykro, jeśli w niektórych z nich występują nasi studenci. Pragniemy wyrazić swój stanowczy sprzeciw wobec takiego zachowania. Materiały analizujemy i podejmiemy odpowiednie kroki współmierne do postaw prezentowanych w tych materiałach - czytamy w oświadczeniu na Facebooku.

Myślicie, że teraz żałują swojego zachowania?

KB

Więcej o: