Co łączy Rozenek z Wieniawą? Uwielbiamy to, co robią. Lewandowska też znalazła się na naszej liście

Jedni gwiazdy kochają, inni niekoniecznie. My zdecydowanie zaliczamy się do tego pierwszego grona, które potrafi docenić zarówno ich ciężką pracę, jak i liczne talenty. Sprawdźcie, kogo kochamy najbardziej!

Dla nikogo nie powinno być tajemnicą, że kochamy polskie i zagraniczne gwiazdy. W przeciwnym wypadku w ogóle by nas nie było! Niektóre gwiazdy imponują nam odwagą mówienia wprost o trudnych tematach, inne podziwiamy za liczne talenty, a jeszcze inne motywują nas do działania. Wyjątkowo trudno wybrać tylko kilka gwiazd, ale nie będziemy ukrywać, że najbardziej kochamy Małgorzatę Rozenek, Julię Wieniawę, Annę Lewandowską, Dodę czy Magdę Gessler. Sprawdźcie, za co!

Małgorzata Rozenek

 

Nie sposób jej nie doceniać. Wkroczyła do show-biznesu przebojem i utrzymuje się w nim od lat. Jej przysłowiowe 5 minut sławy trwa już 8 lat od momentu, gdy została prowadzącą programu "Perfekcyjna pani domu". Od tego czasu wiele się zmieniło, a Małgorzata Rozenek wciąż jest jedną z czołowych gwiazd TVN-u. Najważniejsza jest jednak jej działalność poza show-biznesem. Gwiazda zaangażowała się bowiem w szerzenie wiedzy na temat in vitro - napisała nawet książkę "In vitro. Rozmowy intymne", dzięki czemu ma szansę pomóc niepłodnym parom. Sama doskonale zna ten problem, bo mierzyła się z nim wiele razy. Już niedługo powita na świecie swoje trzecie dziecko, które zostało poczęte dzięki in vitro.

Julia Wieniawa

 

Ma zaledwie 21 lat, a jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, a do tego wszechstronnie utalentowaną - gra w filmach, serialach, nagrywa piosenki, projektuje ubrania, a do tego potrafi tańczyć, co zostało docenione przez producentów znanego tanecznego show i zaowocowało zaproszeniem do udziału w nim. My również nie jesteśmy w stanie przejść obojętnie obok Julii Wieniawy, która z pewnością jeszcze nieraz nas zaskoczy.

Anna Lewandowska

 

Trenerki i żony Roberta Lewandowskiego też nikomu nie trzeba przedstawiać. Annie Lewandowskiej udało się zbudować prawdziwe imperium wokół swojego nazwiska. Stała się motywacją i inspiracją do zdrowego stylu życia, odżywiania oraz regularnych treningów. To jednak nie wszystko, bo Anna Lewandowska niedawno stworzyła własną markę kosmetyków, a już od dawna prowadzi również markę ze zdrową żywnością. Ma także blog oraz sklep z dziecięcymi produktami. Przy tym wszystkim znajduje jeszcze czas, by motywować swoich fanów w social mediach. Szanujemy to!

Doda

 

Gwiazda od lat budzi skrajne emocje i to nie zmienia się wraz z upływającym czasem. My kochamy jej barwny charakter i ostry język, a przede wszystkim obłędy głos. Doceniamy również jej wkład w walkę z hejtem. Na początku 2019 roku Doda wpadła na pomysł, by zgromadzić polskich artystów na jednej scenie w ramach koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Nie da się ukryć, że było to jedno z najważniejszych wydarzeń minionego roku. Dodzie udało się zaangażować w akcję mnóstwo gwiazd, wśród których była nawet Justyna Steczkowska. Każdy, kto interesuje się show-biznesem, z pewnością wie, że lata temu obie artystki były bardzo skłócone. Dzięki akcji wreszcie się pojednały.

To jednak nie była pierwsza taka akcja Dody. Już kilka lat temu gwiazda udowodniła, że ma wielkie serce, gdy jej były partner Nergal zachorował na białaczkę, ona zorganizowała akcję poszukiwania dawcy szpiku. Zaczęła namawiać ludzi, by rejestrowali się jako potencjalni dawcy. Dzięki temu znacznie wzrosła świadomość ludzi na temat białaczki, a pomoc otrzymał nie tylko Nergal, ale i wielu innych ludzi.

Magda Gessler

 

Na naszej liście nie mogło zabraknąć również najsłynniejszej polskiej restauratorki. Magda Gessler od lat prowadzi program "Kuchenne rewolucje", dzięki któremu zmienia oblicze polskiej gastronomii. Nie da się ukryć, że gwiazda jest jest kreatorką smaku i stylu, a przy tym ma niezwykle barwną i nietuzinkową osobowością. Jest sobą, nie ukrywa swoich emocji, a przy tym zaraża optymizmem na Instagramie. Nie da się jej nie kochać!

Zobacz wideo Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!