Horoskop dzienny - 11 lipca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 11 lipca. Co takiego może się wydarzyć już w najbliższej przyszłości? Przekonaj się koniecznie, co przyniesie ze sobą nadchodzący czwartek. Pamiętaj, tylko gwiazdy znają Twoją przyszłość.

Tydzień powoli zmierza ku końcowi. Jeśli dobrze trafisz, już dziś załapiesz się na trochę odpoczynku. Niestety, są pewne znaki, którym czwartek wcale nie będzie sprzyjał. Czy jednym z nich jest Twój?

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Baran

Od rana będziesz zdenerwowana/zdenerwowany. Wystarczy, że pomyślisz o zbliżającym się dużym przedsięwzięciu, w którym masz wziąć udział. W pracy zupełnie nie będzie Ci się układać, a inni mogą Ci czegoś zazdrościć. Lepiej trzymaj się na uboczu dopóki możesz.

Horoskop dzienny – Byk

Możesz być mocno zrezygnowana/zrezygnowany. Ostatnie dni nie nastroiły Cię zbyt pozytywnie, a jedynie wyzuły Cię ze wszystkich sił. Przydałby Ci się dłuższy odpoczynek. Zdecyduj się na niego, jeśli tylko masz taką możliwość.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Od rana towarzyszyć Ci będzie pełen optymizm. Będziesz się cieszyć z małych i dużych rzeczy, a inni mogą Ci w pewnym sensie zazdrościć tej swobody i dobrego nastroju. Podejmij szybką decyzję, która przyniesie jakiś ważny przełom w Twoim życiu.

Horoskop dzienny – Rak

Osiągniesz dzisiaj jakieś korzyści finansowe. Będą one zupełnie niespodziewane, dlatego możesz pozostawać oszołomiona/oszołomiony nawet przez kilka godzin. Jeśli to dla Ciebie zbyt dużo, pogadaj o całej sprawie z przyjaciółmi. Na pewno pomogą Ci się uspokoić.

Horoskop dzienny – Lew

Czwartek przyniesie Ci totalny chaos. Nic nie będzie się zgadzać z Twoimi wyobrażeniami, a kolejne wydarzenia przyprawią Cię o ból głowy. Nic na to nie poradzisz – pozostaje Ci się dostosować do obecnego stanu rzeczy.

Horoskop dzienny – Panna

Twój weekend właściwie zacznie się już dzisiaj. Choć oficjalnie będziesz w pracy, okaże się, że tak naprawdę nic się w niej nie wydarzy, a Ty trochę sobie odpoczniesz. Razem z innymi zdecydujesz się omówić jakiś projekt, który rozpoczniecie dopiero w kolejnym tygodniu.

Horoskop dzienny – Waga

Będziesz dzisiaj strasznie roztrzepana/roztrzepany, a to sprawi, że narobisz sobie kłopotów w pracy. Dobrze, że ktoś z Twojego otoczenia wstawi się za Tobą i dzięki niemu otrzymasz drugą szansę. Pamiętaj, że masz wobec tej osoby dług wdzięczności.

Horoskop dzienny – Skorpion

W pracy już dawno nie czułaś się tak przyjemnie ani swobodnie. Atmosfera mogła się zmienić, bo i zmienił się nieco Twój zespół. Niewykluczone, że wiąże się to z jakimś konkretnym projektem. Ciesz się swoim szczęściem i weź pod uwagę, że wraz  z końcem tego przedsięwzięcia wszystko może wrócić do normy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Rozpoczniesz dzisiaj nową znajomość. To będzie zupełny przypadek – ot tak, wpadniecie na siebie z tą osobą i szybko poświęcicie się rozmowie. Niewinna wymiana zdań przerodzi się w zagorzałą dyskusję, a Wy stwierdzicie, że macie ze sobą naprawdę sporo wspólnego.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzisiaj zdecydowanie nie powinnaś/powinieneś się przemęczać. To nie tak, że nic nie będzie Ci wychodziło – po prostu Twoje siły są w pewnym stopniu ograniczone. Lepiej pozbieraj je od nowa i wróć do walki o siebie w przyszłym tygodniu.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możesz podjąć sporo lekkomyślnych decyzji. Niestety, z ich konsekwencjami będziesz się mierzyć przez następnych kilka dni. Lepiej od razu się przygotuj na szereg tłumaczeń i pretensji, które będą mieli do Ciebie inni.

Horoskop dzienny – Ryby

Twoje obowiązki mogą się nawarstwić, bo ostatnio trochę je zaniedbałaś/zaniedbałeś. Nie ogląda się na innych, tylko zacznij wreszcie działać tak, jak powinnaś/powinieneś, zgodnie z tym, czego oczekują od Ciebie inni. Tylko tak wyjdziesz na prostą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.