Horoskop tygodniowy 20 - 26 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 20 - 26 maja. Nadchodząca przyszłość może sprawić niespodzianki niektórym znakom zodiaku. Czy w tym tygodniu będziesz mieć trochę szczęścia, czy raczej czekają cię gorsze dni? Przekonaj się, co przewidują gwiazdy.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Baran

Nadchodzący tydzień przyniesie Baranom sporo nowości. Osoby spod tego znaku zodiaku będą mieć na głowie zupełnie niespodziewane sprawy, które zajmą im sporo czasu. Barany będą mogły liczyć na powodzenie w miłości. Być może zyskasz swoją szansę, aby nawiązać znajomość, która z czasem przerodzi się w coś szczególnego. Skorzystaj z zaproszenia na imprezę, która odbędzie się pod koniec miesiąca, a nie będziesz żałować.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Byk

Zodiakalne Byki będą zdeterminowane i znajdą w sobie siły, które pozwolą im rozpocząć realizację swoich marzeń. Nowy tydzień okaże się szczególnie sprzyjać podróżom – zarówno tym bliskim, jak i nieco dalszym. Możesz też liczyć na pozytywne rozwiązanie ważnej dla Ciebie sprawy.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt rozpoczną w tym tygodniu ważne przedsięwzięcie. Będziesz mieć na głowie sporo nowych spraw i możesz nie znaleźć zbyt wiele czasu na relaks. Mobilizacja do pracy okaże się jednak wyjątkowo opłacalna. Trud, jaki włożysz w wykonywanie swoich obowiązków, zostanie nagrodzony. Szczególnie miło spędzisz weekend, podczas którego uda Ci się trochę zwolnić.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Rak

Nadchodzące dni przyniosą zodiakalnym Rakom znakomite wieści. Już na samym początku tygodnia otrzymasz pozytywną informację, która zmobilizuje Cię do działania i poprawi Ci nastrój. Będziesz miała/miał okazję trochę poprawić swoją sytuację finansową. Nie będziesz mieć też powodów do narzekań na zdrowie.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Lew

Horoskop tygodniowy dla Lwa przewiduje drobne komplikacje, które mogą pokrzyżować im niektóre plany. Być może zostaniesz zmuszona/zmuszony, by przesunąć w czasie realizację swoich spraw. Pod koniec tygodnia czeka Cię jednak nagroda, która poprawi Ci nastrój.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Panna

Osoby spod znaku Panny powinny bardziej skupić się na sobie w najbliższych dniach. Zadbaj o to, by poprawić sobie humor. Zaplanuj zakupy, udaj się z przyjaciółmi do kina, skup się na urodzie. Dobrym pomysłem będzie wizyta w salonie fryzjerskim. Nowa fryzura doda Ci pewności siebie.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Waga

Zodiakalne Wagi będą mieć wiele spraw do załatwienia. Czeka Cię też poważna rozmowa z partnerem. Przygotuj się na to, że usłyszysz coś, co niekoniecznie Ci się spodoba. Końcówka tygodnia może okazać się nerwowa.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Skorpion

Dla osób spod znaku Skorpiona nadchodzący tydzień zapowiada się wyjątkowo pomyślnie. Zrealizujesz wszystkie swoje plany na najbliższe dni. Czeka Cię też mały sukces, który doda Ci pewności siebie. Pod koniec tygodnia będziesz w świetnym nastroju. Możesz spodziewać się zaproszenia na romantyczne spotkanie.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca rozpoczną tydzień od załatwiania ważnych spraw urzędowych. Możesz też otrzymać niespodziewany telefon od przyjaciela, z którym dawno już nie miałaś/miałeś okazji rozmawiać. Czekają Cię interesujące ploteczki, które rozbudzą Twoją ciekawość. Końcówka tygodnia upłynie Ci w radosnej atmosferze. W końcu uda Ci się trochę rozerwać. Możesz też poznać jakieś nowe osoby.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Koziorożec

Ten tydzień zaskoczy Cię nowymi obowiązkami. Rzucisz się w wir pracy i będziesz chciała/chciał mieć wszystko pod kontrolą. Niektóre z Twoich planów mogą jednak zacząć się komplikować. Prawdopodobnie nie poradzisz sobie ze wszystkim sama/sam. Pamiętaj jednak, że osoba spod znaku Panny nie odmówi Ci udzielenia wsparcia.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Wodnik

Nowy tydzień przyniesie Ci nieco więcej stabilności. Poczujesz, że odzyskujesz większą kontrolę nad swoim życiem i będziesz trzymać się tego, co sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś. Twój upór może pomóc Ci przybliżyć się do sukcesu. Uważaj jednak na osobę spod znaku Barana. Może próbować zdradzić Twoje sekrety, dlatego uważaj na to, co komu mówisz.

Horoskop tygodniowy 20 – 26 maja – Ryby

Ryby pochłoną się twórczymi zajęciami, które dadzą im sporo satysfakcji. Odłożysz na chwilę pewne obowiązki na drugi plan, by skupić się na realizacji swoich pasji. Możesz stworzyć coś kreatywnego. Szczęście będzie też sprzyjać Ci w różnego typu konkursach czy loteriach, dlatego nie przegap swojej okazji. Szczególnie dobrze upłynie Ci końcówka tygodnia. Będziesz miała/miał okazję spędzić trochę czasu z osobą, z którą zawsze świetnie się rozumiesz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.