Horoskop tygodniowy 13 - 19 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 13 - 19 maja. Czym może Cię zaskoczyć najbliższy tydzień? Sprawdź koniecznie swój horoskop tygodniowy i przekonaj się, czego powinnaś/powinieneś się spodziewać. Twoja przyszłość jest zapisana w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Baran

Nie powinnaś/powinieneś się za bardzo śpieszyć. Uznasz, że wiele rzeczy jest do zrobienia akurat w ciągu tych siedmiu dni, a nie ma nic bardziej mylnego. Pomyśl sobie, że część z tych zadań, które uważasz za pilne, można zrealizować też w kolejnych tygodniach.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Byk

Ten tydzień będzie dla Ciebie spokojny. Nie musisz się niepokoić o to, co będzie się działo w najbliższym czasie. Możesz odetchnąć z ulgą i zacząć planować swoją przyszłość. W końcu uda Ci się przygotować na kolejne dni, a może i miesiące.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Bliźnięta

W tym tygodniu skupisz się na swojej dalszej karierze zawodowej. Ostatnie dni mogły być dla Ciebie dość niepokojące, dlatego też chcesz tego uniknąć w przyszłości. Możesz zastanowić się nad tym, co warto zrobić, by osiągnąć jak najlepsze wyniki w wielu interesujących Cię dziedzinach.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Rak

To będzie tydzień podejmowania wielu decyzji. Musisz się skupić na tym, by podejmować je trafnie i nie popełniać głupich błędów. Jeśli jest taka konieczność, poproś o radę kogoś zaufanego. Może znasz osoby, które są lepiej zorientowane w sytuacji od Ciebie.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Lew

Przez te parę dni będziesz bardzo zapracowana/zapracowany. Nic dziwnego, że bliscy mogą mieć Ci to za złe, bo trochę ich zaniedbasz. Weź pod uwagę to, że nie wszyscy uważają, że powinnaś/powinieneś pracować dzień i noc. Znajdź chociaż moment, by z nimi porozmawiać.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Panna

Ten tydzień będzie bardzo odkrywczy. Odnajdziesz jakieś nowe hobby, które pozwoli Ci się realizować w zupełnie odmienny sposób niż do tej pory. Nagle poczujesz się ważna/ważny, a inni spojrzą na Ciebie trochę inaczej niż zwykle.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Waga

W tym tygodniu możesz ulec nieplanowanym uczuciom. Może poznasz kogoś nowego, a może po prostu zmienisz zupełnie swoje nastawienie do osoby, którą znasz już od dawna? Tak czy inaczej, to będzie niezwykle emocjonujące kilka dni.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Skorpion

Ten tydzień spędzisz niezwykle twórczo. Wraz z bliskimi zajmiecie się jakimś ciekawym projektem, który będziecie chcieli realizować w wolnych chwilach. Ciesz się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi. Nie zawsze się to przecież udaje.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Strzelec

To będzie spokojnych kilka dni, które pozwolą Ci się trochę zrelaksować. Ostatnio zdecydowanie za dużo wzięłaś/wziąłeś na swoje barki. Nie możesz się tak przemęczać, bo w końcu zrobisz sobie krzywdę.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Koziorożec

W tym tygodniu wygrasz jakąś rywalizację. Będziesz pierwsza/pierwszy w jakiejś dziedzinie, co wbrew pozorom zaskoczy nie tylko Ciebie. Ty natomiast dzięki temu wydarzeniu odzyskasz wiarę we własne siły i nabierzesz trochę pewności siebie. Oby tak dalej.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja  – Wodnik

Uspokoisz się trochę i wyjaśnisz wszelkie spory w relacjach międzyludzkich, także w związku. Ten tydzień przyniesie też jakiś przełom w Twoim życiu. Postaraj się jak najszybciej wszystko sobie poukładać.

Horoskop tygodniowy 13 – 19 maja – Ryby

Ten tydzień w pracy będzie niezwykle szalony. Otrzymasz zupełnie nowe zlecenia, które nakłonią Cię do spojrzenia na niektóre sprawy w zupełnie inny sposób. Ciesz się szansą, przed jaką staniesz i nie obawiaj się korzystać z życia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.