Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia. Co może się wydarzyć w tym tygodniu? Sprawdź koniecznie swój horoskop tygodniowy i dowiedz się, jak potoczą się Twoje najbliższe dni! Twoja przyszłość jest zapisana w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Baran

To będzie dla Ciebie wyjątkowo spokojny tydzień. Nie będziesz się musiała/musiał przejmować tymi sprawami, które spędzały Ci sen z powiek jeszcze w ostatnim czasie. Ktoś za to może poważnie zawrócić Ci w głowie. Co ciekawe, to wcale nie musi być nowa znajomość!

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Byk

Początek tygodnia zacznie się dość topornie. Możliwe, że ktoś będzie Cię chciał zmusić do wytężonej pracy. Czy mu się uda – to już inna sprawa. Wraz z każdym kolejnym dniem sytuacja jednak będzie się zdecydowanie poprawiać. Już w okolicach piątku możesz liczyć na pozytywne zmiany.

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Bliźnięta

Mniej więcej w środku tego tygodnia weźmiesz udział w bardzo ważnej rozmowie. To dzięki niej uda Ci się ustalić pewne szczegóły związane ze swoim przyszłym życiem zawodowym. Bardzo możliwe, że nadejdzie przełom w jakiejś ważnej dla Ciebie sprawie. Skup się na niej, zanim będzie za późno.

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Rak

Uważaj na ten tydzień, bo różne rzeczy mogą się zdarzyć. Ktoś z Twojego bliskiego otoczenia może Ci też dać bardzo ważną radę, która pozwoli Ci lepiej zrozumieć, co się wokół Ciebie dzieje. W ten sposób nabierzesz pewności siebie i zdołasz dokonać wielkich czynów.

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Lew

W tym tygodniu w Twoje serce wstąpi nadzieja. To dzięki niej uwierzysz, że jeszcze wiele może się zmienić, a Twoja sytuacja życiowa wcale nie jest taka beznadziejna, jak mogłoby Ci się zdawać. Zastanów się tylko nad tym, co będziesz robić pod koniec tygodnia, gdy ktoś z Twoich bliskich poprosi Cię o radę.

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia  – Panna

W tym tygodniu wreszcie przestaniesz rozpamiętywać przeszłość. To pozwoli Ci pójść naprzód i zdobywać nowe doświadczenia. Może spotkasz się z kimś, kto zupełnie zmieni Twoje spojrzenie na świat? A może porozmawiasz poważnie z kimś, kogo dobrze znasz i zmienisz zdanie odnośnie do niektórych kwestii?

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Waga

Osoba, na której bardzo Ci zależy, akurat w tym tygodniu zaproponuje Ci spotkanie. Przygotuj się na prawdziwe fajerwerki, bo wkrótce się okaże, że całkiem nieźle się dobraliście. Uważaj natomiast na swoją rodzinę, bo ktoś z bliskich postanowi Cię odrobinę wykorzystać. Nie daj się!

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Skorpion

Powoli będziesz zbierać w sobie odwagę. Jeśli nie zrobisz tego w tym tygodniu, w ogóle się już na to nie zdobędziesz. Postaraj się wykazać determinacją i nie skupiać zupełnie na rzeczach nieistotnych. Możliwe, że ktoś postanowi Cię sprowokować, a przy okazji rozpęta jakąś kłótnię. Sama/sam zadecyduj, czy warto się w to pakować.

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Strzelec

W tym tygodniu powinnaś/powinieneś włączyć rozsądek, a nie kierować się emocjami. W tym drugim przypadku może się to bardzo źle skończyć. Postaraj się poważnie porozmawiać z kimś, kto ostatnio miał do Ciebie jakieś pretensje. Możliwe, że uda Wam się wszystko wyjaśnić.

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Koziorożec

Stawiaj na szczerość. Zeszły tydzień pokazał Ci, do czego mogą doprowadzić kłamstwa. Przekonasz się szybko, że nawet najgorsza prawda jest lepsza niż oszustwo. Zastanów się nad tym, co robisz i nie brnij dalej w rzeczy, które nie dają Ci spełnienia.

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Wodnik

Czeka Cię ogromna próba – może na gruncie zawodowym, a może na prywatnym. Wszystko zależy od tego, której sferze bardziej się poświęcasz. Najważniejsze, żebyś grała/grał uczciwie i nie udawała/udawał kogoś, kim nie jesteś. Spróbuj znaleźć w tym wszystkim radość.

Horoskop tygodniowy 15 - 21 kwietnia – Ryby

To będzie pracowity tydzień. Skupisz się na zawodowych obowiązkach, chcąc osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy.  Zobaczysz, że to całkiem proste i będziesz się cieszyć, że osiągasz kolejne cele. Wszystko przed Tobą – nie daj sobie wmówić, że jest inaczej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.