Każdy znak zodiaku ma dopasowane perfumy. Który zapach masz zapisany w gwiazdach?

Znaki zodiaku mają swoje dopasowane perfumy. A Ty masz swoje ulubione nuty, a może ciągle szukasz? Sprawdź, które zapachy są przypisane do Twojego znaku zodiaku. Być może podświadomie wybierasz to co jest zgodne z Twoim horoskopem.

Perfumy a znaki zodiaku - Baran 

Baran to znak ognia i w naturalny sposób będzie podążał w kierunku odważnych i pikantnych propozycji.  W poszukiwaniu idealnych perfum dla Barana zdecydowanie można postawić na odważne nuty. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Perfumy a znaki zodiaku - Byk

Byk jako znak ziemi z pewnością pokocha wszelkie kwiatowe oraz korzenne zapachy. Burbon, wanilia, zamsz idealnie podkreślą naturę Byka. 

Perfumy a znaki zodiaku - Bliźnięta 

Z uwagi na bardzo energiczną naturę dla Bliźniąt idealne będą zapachy cytrusowe. Ten energetyczny znak często wprowadza do towarzystwa powiew świeżości. 

Perfumy a znaki zodiaku - Rak 

Rak to bardzo emocjonalny znak, który żyje w świecie uczuć. W tym przypadku sprawdzą się wszystkie słodkie zapachy, które kojarzą się ze słodkim deserem. 

Perfumy a znaki zodiaku - Lew 

Lew jest dumny i lubi na wszystkich patrzeć z góry. Przy wyborze perfum dla Lwa warto kierować się więc w stronę luksusu. Ten urodzony pozer ucieszy się z każdego modnego flakonu, którego reklama krzyczy z miejskich bilbordów. 

Perfumy a znaki zodiaku - Panna 

Panna to znak, który króluje w okresie żniw. Dlatego w tym przypadku sprawdzą się wszystkie zapachy ziemi o ciepłej nucie. Pragmatyczna natura Panny wyklucza flakony na dzień i na wieczór. Lepiej zdecydować się na jeden, konkretny zapach. 

Perfumy a znaki zodiaku - Waga 

Waga to znak powietrza, który ubóstwia wszystkie zapachy w klimacie owoców lasu. Jeżynowo-malinowe nuty z dodatkiem mięty to najlepszy kierunek z możliwych. 

Perfumy a znaki zodiaku - Skorpion

Skorpion to jeden z najbardziej zmysłowych znaków, które lubią perfumy na bazie bursztynu. Skład musi być bogaty, ale też oryginalny. Delikatna natura Skorpiona kocha też cytrusy. 

Perfumy a znaki zodiaku - Strzelec 

Strzelec to bardzo żywotny znak, który nie czeka z zabawą do jutra. Lubi brać szczęście garściami, co bezpośrednio przekłada się na tendencję do słodkich zapachów. 

Perfumy a znaki zodiaku - Koziorożec 

Koziorożec kocha zapachy ziół, nie pogardzi też korzenną nutą. Rodzina zapachów dla Koziorożca to zdecydowanie ziemiste klimaty. 

Perfumy, a znaki zodiaku - Wodnik 

Dualistyczna natura Wodnika skłonna do eksperymentów pokocha lekkie i jednocześnie mocniejsze nuty drewna sandałowego. Zapach musi być czysty, ale jednocześnie ciekawy. 

Perfumy, a znaki zodiaku - Ryby

Perfumy dla marzycielskich Ryb powinny nawiązywać do oceanu, plaży i gorącego słońca. To zdecydowanie ich żywioł: lekka, odświeżająca bryza z ciepłą nutą. Równie ważny jest też sam flakon, który powinien kojarzyć się z wakacjami. 

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, które mogą liczyć na anielską opiekę - komu przyda się dodatkowe wsparcie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.