Horoskop tygodniowy 4 - 10 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 4 - 10 marca 2024 roku. Ten tydzień będzie wymagający, ale gwiazdy dodadzą Ci sił. Chcesz poznać więcej szczegółów? Sprawdź horoskop na cały tydzień i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop tygodniowy - Baran

Masz przed sobą ważny tydzień, od którego może zależeć Twoja przyszłość. Skup się i postaraj zrealizować powierzone zadanie, najlepiej jak umiesz. A około piątku nagroda Cię nie ominie. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy - Byk

Zastanawiasz się, co dalej? Być może to już czas na nowe rozdanie. Może to już czas ruszyć w drogę i zmienić w życiu to, co Ci nie odpowiada. Zadania, które wykonuje się bez przekonania i bez serca nie przynoszą ani satysfakcji, ani większego efektu. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Ten tydzień upłynie Ci pod znakiem zdrowia. Nie bagatelizuj zaleceń lekarzy, skup się na odpoczynku. Twoja higiena pracy pozostawia ostatnio wiele do życzenia. Wszystko może zaczekać, ale Twoje zdrowie i dobre samopoczucie już nie. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Przed Tobą tydzień pełen miłosnych wzlotów i upadków. Być może Twoja aktualna sytuacja wynika z faktu, że jeszcze nie udało Ci się poznać Twojej drugiej połówki. Odpuść i pozwól na to, aby czas zaczął działać na Twoją korzyść. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Masz przed sobą kilka gorących dni, które mogą wywołać niepotrzebne emocje. Zamiast unosić się honorem, spróbuj porozmawiać i powiedzieć jak jest naprawdę. Być może druga strona właśnie na to czeka, na konkrety. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Masz pomysł, ale boisz się wprowadzić go w życie? Przez najbliższe kilka dni pojawi się okazja do tego, aby wykonać kilka próbnych testów. Nie wiesz, od czego zacząć? Poproś o pomoc kogoś, kto był już na Twoim miejscu. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Przed Tobą kilka fantastycznych dni z dużą dawką optymizmu. Po ciemnych chmurach z poprzedniego tygodnia nie będzie już śladu. Nadchodzi czas zmian na lepsze. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Czekasz, aż wszystko się ułoży? Zacznij od dziś, zacznij od siebie. Masz dużo wsparcia w otoczeniu, które jest Ci życzliwe. Wszystko będzie dobrze już całkiem niedługo. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Najbliższy tydzień przyniesie Ci dużo spokoju. W końcu odetchniesz i wrócisz do swoich obowiązków. Czas problemów właśnie dobiega końca, szykuj się na same dobre wiadomości.   

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W tym tygodniu czeka Cię ważne zadanie, od jego wyniku dużo zależy. Dlatego zamiast bujać w obłokach zejdź na ziemię i skup się na tym co tu i teraz.  

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Czekasz na kontakt od kogoś, komu nie zależy? Zaopiekuj się sobą i zadbaj o dobre samopoczucie. Może ta osoba nie jest Ci pisana i tylko tracisz czas podczas gdy obok Ciebie jest prawdziwe uczucie. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ten tydzień upłynie Ci na załatwianiu wielu ważnych spraw, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla Twojego projektu. To marzenie jest już coraz bliżej i zaczyna nabierać konkretnych kształtów.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.