Horoskop dzienny - 19 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 19 lutego. Co takiego może przynieść przyszłość? Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak mogą wyglądać Twoje najbliższe dni, sprawdź koniecznie, co takiego przydarzy Ci się już w ten poniedziałek i przekonaj się, jak zaczniesz nowy tydzień.

Horoskop dzienny – Baran

Otrzymasz pozytywne wiadomości, które jednak trochę Cię zastanowią. Zdecydowanie nie tego się spodziewałeś/spodziewałaś i dlatego nie do końca im wierzysz. Zwłaszcza że otrzymasz je od osób, którym nie potrafisz w pełni zaufać. Jeśli masz poważne wątpliwości, po prostu porozmawiaj na ten temat ze swoimi przyjaciółmi.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dziś dobrze przemyśl każdy swój krok. Zbyt gwałtowne, spontaniczne działania mogą Cię wplątać w poważne kłopoty, z których trudno Ci się będzie uwolnić. Nie martw się – wystarczy, że zachowasz trzeźwość umysłu i nie zrobisz niczego zbyt pochopnie. Na pewno sporo osób postanowi Ci pomóc.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W ten poniedziałek będziesz wyjątkowo cicha/cichy. Uznasz, że potrzebujesz czasu w samotności, który pomoże Ci pomyśleć nad sobą i przemyśleć na spokojnie wszystkie swoje decyzje. W pracy także będziesz się trzymać raczej na uboczu. Dopóki nie zaniedbasz swoich obowiązków, nikt nie powinien mieć do Ciebie żadnych pretensji.

Horoskop dzienny – Rak

Powinnaś/powinieneś zachować szczególną ostrożność. Coś czai się w pobliżu i może Ci przeszkodzić w realizacji najważniejszych celów. Najlepiej, jeśli dostrzeżesz zagrożenia z odpowiednim wyprzedzeniem, bo w przeciwnym razie nie zdołasz już niczego uratować, nawet jeśli bardzo by Ci na tym zależało. Bądź zdeterminowana/zdeterminowany i nie daj się nikomu stłamsić.

Horoskop dzienny – Lew

Lepiej trzymaj się dzisiaj z dala od kłótni. Każdy spór, któremu się poświęcisz, źle się skończy. Nie możesz się w nie angażować, bo narobisz sobie problemów, a z tych trudno Ci się będzie wytłumaczyć. Postaraj się być bezkonfliktowa/bezkonfliktowy i nie udowadniać za wszelką cenę swoich racji, zwłaszcza wtedy, gdy nie jesteś pewna/pewny, czy masz rację.

Horoskop dzienny – Panna

Przy podejmowaniu ważnych decyzji, zapoznaj się ze zdaniem innych, których te decyzje dotyczą. Nie możesz udawać, że nie interesują Cię ich opinie, bo w przyszłości to się na Tobie zemści. Lepiej utrzymywać przyjazne stosunki z każdym, kto jest z Tobą jakoś związany. Tak zwykle bywa łatwiej.

Horoskop dzienny – Waga

Nie ulegaj żadnym manipulacjom. Musisz być czujna/czujny, bo możliwe, że ktoś stara się wykorzystywać wobec Ciebie nieczyste zagrania, których nie rozumiesz i których dotąd zwyczajnie nie dostrzegałaś/dostrzegałeś. Najlepiej wszystko wyjaśnić, zanim będzie za późno.

Horoskop dzienny – Skorpion

Przed Tobą jakaś trudna sytuacja. Postaraj się zachować zimną krew i nie ulegać emocjom. Niestety, jeśli się poddasz lub nie skontrolujesz swoich odruchów, stracisz wiele w oczach osób ze swojego otoczenia. Nie pokazuj innym, jak bardzo się tym wszystkim przejmujesz – nie każdy musi wiedzieć, jaka/jaki jesteś naprawdę.

Horoskop dzienny – Strzelec

To będzie przełomowy poniedziałek. Pewne wydarzenie sprawi, że Twoje życie gwałtownie się zmieni. Możesz być tym faktem mocno oszołomiona/oszołomiony, a mimo to poczujesz sporą radość, bo ta rewolucja okaże się całkowicie pozytywna. Postaraj się jednak zbyt mocno nie okazywać ekscytacji. Inni mogą to źle odebrać.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nagle obudzisz w sobie kreatywność. Przedstawisz swoje pomysły, a inni prędko im przyklasną. Wspólnie postanowicie wprowadzić je w życie i tym samym zaskoczycie Waszych przełożonych. Może nawet zapunktujecie i zostaniecie w jakiś sposób nagrodzeni za swoje poświęcenie?

Horoskop dzienny – Wodnik

Dzisiaj powinnaś/powinieneś polegać na intuicji. Jeśli dobrze wsłuchasz się w głos serca, uda Ci się osiągnąć wszystko, czego pragniesz. Pamiętaj też, że masz nieocenione wsparcie w bliskich Ci osobach, które nie pozwolą Ci na zmarnowanie potencjału, jaki w sobie nosisz już od dawna.

Horoskop dzienny – Ryby

Wśród Ciebie znajdzie się niespodziewanie wielu miłych, przychylnych Ci ludzi. Niektórych z tych osób nawet nie znasz, inni do tej pory nie wydawali Ci się godni zaufania. Tymczasem, gdy odrobinę zmienisz swoje towarzystwo, przekonasz się, że można spojrzeć na świat z zupełnie innej strony i poczuć się lepiej, a przy okazji znacznie pewniej w swojej skórze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.