Horoskop tygodniowy 19 - 25 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 19 - 25 lutego. Najbliższe dni mogą trochę namieszać w życiu Strzelców, Raków oraz Ryb. Pozostałe znaki też nie będą narzekać na nudę. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź horoskop na nowy tydzień.

Horoskop tygodniowy - Baran

Przed Tobą kilka dni błogiego odpoczynku od obowiązków. Możesz teraz skupić się na planowaniu przyszłości, wykorzystaj swoje mocne strony i kuj żelazo, póki gorące.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy - Byk

Ten tydzień zdominują Twoje sprawy rodzinne. Od poniedziałku do piątku będziesz załatwiać sprawy domowe, ale w piątek czeka Cię zasłużona nagroda. W całym tym zamieszaniu nie zapominaj o sobie i swoich potrzebach. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W tym tygodniu w końcu odetchniesz. Po ostatnich problemach zostanie Ci jeden błahy temat, który nie ma większego znaczenia. Możesz wrócić do swoich spraw, przede wszystkim postaw na relaks. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Przed Tobą bardzo romantyczny czas, chociaż od poniedziałku do piątku musisz nastawić się na wzajemne przeciąganie liny. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Od poniedziałku może towarzyszyć Ci niepokój, czy faktycznie jest się czym martwić? Odpowiedzi szukaj w miejscu, które generuje najwięcej kłótni i niesnasek w Twoim otoczeniu. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Zacznij w końcu wierzyć w siebie. Ten tydzień przysporzy Ci wiele do tego powodów. Możesz osiągnąć wszystko, co tylko sobie założysz, pod warunkiem że skupisz się na swoich potrzebach, a nie zadowalaniu innych. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Przed Tobą kilka niezwykłych dni, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla Twojej przyszłości. Być może czeka Cię przeprowadzka, a może niespodziewany wyjazd. Bez względu na okoliczności będzie już tylko lepiej. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Ten tydzień przyniesie Ci spokój i ukojenie. Wszelkie spory zbledną i zastąpi je nudna, ale miła rutyna. Przed Tobą czas podsumowań, zastanów się, czego chcesz i na tej podstawie zdecyduj, co będzie dla Ciebie najlepsze. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Najbliższych kilka dni poświęcisz na analizę sytuacji finansowej. Twój partner może mieć rację. Wysłuchaj argumentów drugiej strony i postaraj się wziąć je pod uwagę przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.  

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W tym tygodniu zawalczysz o swoje, przestaniesz słuchać fałszywych podszeptów ludzi, którzy po prostu Ci zazdroszczą. Skupisz się na swoich tematach, co przełoży się na sukces w miłości i sprawach zawodowych. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Jaka jest cena niezależności? W tym tygodniu się o tym przekonasz. Ale bez obaw, pomimo kilku początkowych trudności pod koniec tygodnia poczujesz dumę i spokój. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przed Tobą tydzień ładowania baterii. Po ostatnich doświadczeniach czujesz się jak po poligonie? Czas na zawieszenie broni, liczy się tylko to, co tu i teraz. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.