Horoskop dzienny - 22 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 22 września. Nareszcie piątek! Zobacz, co przyniesie nowy dzień i przekonaj się, jak rozpoczniesz weekendowy wypoczynek. Co dobrego przyniesie Ci los? Czym prędzej przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny – Baran

Nie musisz wyjeżdżać na egzotyczne wakacje, by dobrze się bawić. Pewna osoba udowodni Ci dzisiaj, że z pozoru zwykłe miejsca skrywają w sobie wiele magii. To, co się wydarzy, zapamiętasz na długo! Piątek może Cię zaskoczyć.

Zobacz wideo Edyta Górniak występuje w TVP, bo popiera PiS? Mówi, co za mało rozumie

Horoskop dzienny – Byk

Dla Byka piątek będzie dość spokojnym dniem, jednak coś może pójść inaczej, niż się tego spodziewałaś/spodziewałeś. Ostatecznie wszystko zakończy się dobrze i będziesz zadowolona/zadowolony. Sprzyjać będzie Ci dzisiaj Panna.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta wpadną w szał zakupów i natrafią na niezwykle ciekawe okazje. W końcu uda Ci się trochę odświeżyć garderobę. Będziesz zadowolona/zadowolony z tego, co uda Ci się dzisiaj kupić. Możesz znaleźć też wspaniały prezent dla bliskiej osoby.

Horoskop dzienny – Rak

Rak będzie dziś próbował wymigać się z wykonania pewnego zadania. Nie uciekaj jednak od obowiązków. Im szybciej się z nimi uporasz, tym prędzej znajdziesz wolny czas dla siebie i bliskich. Wieczór może przynieść Ci kilka romantycznych chwil.

Horoskop dzienny – Lew

Lew podejmie się nowego zadania, które z początku będzie wydawało mu się nudne. Szybko jednak przekonasz się, że nowe obowiązki mogą sprawiać wiele frajdy. Piątek upłynie Ci w miłej atmosferze. Nie będziesz narzekać na nudę.

Horoskop dzienny – Panna

Panna może dzisiaj zastanowić się nad planowanym wyjazdem. Czas będzie sprzyjał szukaniu wakacyjnych ofert. Możesz natrafić na coś bardzo ciekawego. W tym dniu uważaj na Wodnika. Jego pomysły będą niedorzeczne.

Horoskop dzienny – Waga

Z samego rana Waga nie będzie w najlepszym nastroju. Ktoś jednak sprawi, że poczujesz się szczęśliwsza/szczęśliwszy i zapomnisz na chwilę o swoich troskach. Niewykluczone, że otrzymasz zaproszenie na romantyczne spotkanie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skup się na życiu towarzyskim. Znajomi zaczynają tęsknić za Twoją obecnością. Zaproś ważne dla Ciebie osoby na domowe spotkanie lub udaj się do kina w dobrym towarzystwie. Odrobina rozrywki dobrze Ci zrobi.

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec nie powinien dłużej zaniedbywać swojej formy. Poćwicz trochę w domu lub wybierz się pobiegać. Przyjrzyj się też bliżej swojej diecie. Wykluczenie z niej niektórych produktów wyjdzie Ci na dobre. W tym dniu polegaj na Wodniku, jednak uważaj na Koziorożca.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Masz jakieś wątpliwości? Nie podejmuj decyzji, która nie przyniesie Ci nic dobrego. Nie pozwól się pospieszać i działaj ostrożnie. Unikaj też plotek. To, co dziś usłyszysz, może całkowicie mijać się z prawdą. Uważaj, bo możesz dać się nabrać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik znajdzie dzisiaj trochę więcej czasu dla siebie i bliskich. Idź z bliskimi osobami do kina lub zabierz rodzinę do ulubionej restauracji. Krótka przerwa od zmartwień i pracy dobrze Ci zrobi. Wieczorem możesz usłyszeć jakieś świetne wieści.

Horoskop dzienny – Ryby

Osoby spod znaku Ryby staną się dziś bardzo podejrzliwe wobec swojego partnera. Czy masz powody do obaw? Być może ukochana osoba próbuje coś przed Tobą ukryć i nie mówi Ci całej prawdy. Bądź ostrożna/ostrożny i kieruj się swoją intuicją – będzie słusznie Ci podpowiadać.

Więcej o: