Horoskop dzienny - 9 czerwca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 9 czerwca. Koleje losu czasem naprawdę trudno przewidzieć. Chcesz wiedzieć, jak potoczą się Twoje? Sprawdź, czego możesz się spodziewać po piątku i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Wokół Ciebie będzie przyjemnie i wesoło. Ty jednak nie będziesz uczestniczyć w wybuchach gwałtownej wesołości, nie do końca pojmując, co ją wywołało. Zajmiesz się swoimi sprawami, podczas gdy inni będą się skupiali na rozrywce.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Coś od dłuższego czasu psuje Ci humor, choć nie masz pojęcia, co dokładnie. Dziś uda Ci się zlokalizować przyczynę Twojego podłego nastroju i  sprawnie mu zapobiec. Jednocześnie możesz też liczyć na rozpierającą Cię energię. To ona sprawi, że będziesz mieć ochotę na znacznie więcej rzeczy niż dotychczas.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Wstaniesz dzisiaj z mocnym postanowieniem pozbycia się wszelkich elementów, które blokują Cię w życiu. Koniec z odmawianiem sobie rzeczy, na które od dawna masz ochotę. Nie zawsze o  wszystkim musi decydować jedna osób – postaraj się to udowodnić.

Horoskop dzienny – Rak

Twoja aktywność zostanie dziś zauważona. Inni mogą być zdenerwowani, że wszędzie Cię dzisiaj pełno i nie dajesz nikomu innemu dojść do głosu. Bądź cierpliwa/cierpliwy i zarezerwuj sobie czas na szczegółowe tłumaczenia. Może Ci się przydać.

Horoskop dzienny – Lew

Chciałabyś/chciałbyś choć trochę odpocząć, jednak coś zawsze staje na przeszkodzie. Pewne wydarzenia sprawią, że nie zdołasz  usiąść nawet na krótką chwilę. Możesz poczuć się przez kogoś wykorzystywana/wykorzystywany i oszukiwana/oszukiwany. Lepiej zastanów się, co z tym zrobić, zanim będzie za późno.

Horoskop dzienny – Panna

Możesz mieć dzisiaj naprawdę sporo rzeczy do zrobienia. Możliwe, że spadną na Ciebie także obowiązki kogoś innego, kto jest chory lub nie może ich wykonać z jakiegoś innego ważnego powodu. Nie denerwuj się – prędzej czy później los wynagrodzi Ci to poświęcenie.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś spłynie na Ciebie spokój. Nie wydarzy się nic, co nakazałoby Ci wzmożoną aktywność, będziesz się natomiast cieszyć, że wreszcie możesz przymknąć na chwilę oczy i odpocząć. Wystarczy Ci chwila, by zregenerować siły, które ostatnio zostały trochę nadszarpnięte. Porozmawiaj z kimś, z kim do tej pory nie miałaś/miałeś okazji się spotkać. To pozwoli Ci nadrobić zaległości.

Horoskop dzienny – Skorpion

Przemyśl dzisiaj dobrze swoje plany na przyszły tydzień, bo później może nie być na to czasu. Im szybciej wszystko sobie poukładasz, tym lepiej. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do rozkładu swoich dni, poradź się kogoś mądrzejszego. Na pewno masz obok siebie kogoś takiego, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś szykuje się wspaniały dzień. Zadba o Ciebie jakaś bliska Ci osoba. Sprawi, że poczujesz się ważna/ważny i potrzebna/potrzebny. Wyjątkowa niespodzianka, którą dla Ciebie szykuje, może się okazać spełnieniem Twoich marzeń. Możesz pozwolić sobie na euforię – bylebyś z nią nie przesadziła/przesadził.

Horoskop dzienny – Koziorożec

 W piątek poświęcisz się snuciu marzeń, na które nigdy nie masz czasu. Szybciej jednak skończysz pracę, a po swoim powrocie do domu będziesz się trochę nudzić. Postaw sobie jasno określone cele i nie wybiegaj za bardzo w przyszłość. Pamiętaj też, by to, czego sobie życzysz, było choć w miarę realne.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możesz dzisiaj mocniej oddziaływać na swoje otoczenie. Twoje postępowanie może się kilku osobom nie spodobać i wywołać falę negatywnych komentarzy. To podziała na Ciebie jak płachta na byka i rozpętasz prawdziwą awanturę. Czy wyjdziesz z niej zwycięsko? To zależy.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś zrobisz bardzo dużo dla swoich najbliższych. Znajomi zaczną Cię podejrzewać o to, że czytasz im w myślach, bo wszystko doskonale wiesz jeszcze przed nimi. Umówisz się dzisiaj z kimś na daleki spacer i prawdopodobnie uda Wam się spotkać i dotrzeć do celu. Możliwe, że mocno się do siebie zbliżycie.

Więcej o: