Horoskop dzienny - 1 kwietnia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 1 kwietnia. Kto da się dziś nabrać w prima aprilis? Zobacz, co przewidują gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, czym może zaskoczyć Cię pierwszy dzień nowego miesiąca.

Horoskop dzienny – Baran

Żarty Barana nie wszystkim muszą się dzisiaj spodobać. Lepiej uważaj, bo Twoje poczucie humoru może zostać źle odebrane przez niektóre osoby. Wieczorem odpocznij i zajmij się czymś, co sprawia Ci przyjemność. Wolny wieczór w miłym towarzystwie dobrze Ci zrobi.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Niektóre sprawy wymkną Ci się spod kontroli. 1 kwietnia może Cię zaskoczyć, jednak nie spodziewaj się, że spotka Cię jakaś miła niespodzianka. Wręcz przeciwnie. Lepiej przygotuj się na kilka gorszych chwil. W tym dniu słuchaj porad Raka, jednak nie sugeruj się podpowiedziami Skorpiona.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Z samego rana towarzyszyć będzie Ci dobra energia. Będziesz mieć okazję do śmiechu i spędzisz trochę czasu w miłym towarzystwie. Sobota upłynie Ci na żartach i dobrej zabawie. Nie przegap dziś okazji do wybrania się na imprezę.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła. Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Rak

Poranek będzie dość pracowity, jednak potem wypoczniesz i skupisz się już na bardziej przyjemnych sprawach. Szczęście będzie Ci dziś sprzyjać w zakupach, ale również miłości. Jeśli otrzymasz zaproszenie na romantyczne spotkanie, koniecznie je przyjmij i nawet się nie zastanawiaj.

Horoskop dzienny – Lew

Twoje sprawy skupią się dziś na kwestiach związanych z domem. Zaangażujesz rodzinę w małe przemeblowanie lub zaczniesz zastanawiać się nad remontem. Twoja kreatywna strona może doprowadzić do ciekawych rozwiązań.

Horoskop dzienny – Panna

Sobotnie popołudnie okaże się najlepszym czasem na załatwianie spraw rodzinnych. Zadbaj dziś również o życie towarzyskie. Umów się na spotkanie z przyjaciółmi i pozwól sobie na odrobinę zabawy.

Horoskop dzienny – Waga

Wago, sobota może być dziś dość wymagająca. Poranek upłynie Ci na spotkaniach, a później możesz mieć jakąś ważną sprawę do załatwienia. Na szczęście wieczór przyniesie Ci kilka chwil wytchnienia. Być może z wizytą pojawią się jacyś niezapowiedziani goście.

 Horoskop dzienny – Skorpion

Przestań marudzić, lepiej weź się za działanie. Dzięki temu zyskasz naprawdę wiele i poczujesz się lepiej. W tym dniu możesz mieć sporo szczęścia, zwłaszcza w miłości. Wieczór okaże się idealnym czasem na nawiązywanie nowych znajomości. Warto to wykorzystać.

Horoskop dzienny – Strzelec

Decyzja, którą ostatnio podjęłaś/podjąłeś mogła nie być najlepsza. Teraz nie możesz już nic z tym zrobić. Postaraj się zaakceptować ten fakt. Będzie Ci z tym znacznie lepiej. Jeśli będziesz potrzebować dzisiaj porady, udaj się po nią do Wodnika. Strzeż się też, bo jakiś dowcipniś może próbować wyciąć Ci numer na prima aprilis.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Sobota okaże się czasem pozytywnych zmian. W Twoim życiu wydarzy się coś szczególnego. Znów poczujesz się bardziej radosna/radosny, a niektóre sprawy nabiorą więcej sensu. Możesz otrzymać interesującą propozycję.

Horoskop dzienny – Wodnik

Uważaj, możesz dzisiaj dać się nabrać. Na szczęście 1 kwietnia zaskoczy Cię raczej pozytywnie. Dzień upłynie Ci w miłej atmosferze. Możesz też wpaść na kilka ciekawych pomysłów – lepiej ich nie porzucaj.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego. Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby nie będą w najlepszym nastroju. Początek miesiąca przyniesie im jakieś rozczarowanie i nie nastroi zbyt optymistycznie. Możesz mieć dziś na głowie kilka nowych obowiązków, a na dodatek trudno będzie Ci dojść do porozumienia ze swoją drugą połówką.

Więcej o: