Horoskop dzienny - 14 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 14 stycznia. Przyszłość często długo pozostaje pod znakiem zapytania. Chcesz poznać chociaż małą jej część? Zajrzyj do swojego horoskopu i przekonaj się, jak będzie wyglądać ta sobota.

Horoskop dzienny – Baran

Aktywność, której się dzisiaj podejmiesz, będzie nieco wymuszona. Możliwe, że ktoś inny, nalegając na Twój udział w danej czynności, nakłoni Cię do zmiany zdania, choć początkowo w ogóle nie brałaś/brałeś pod uwagę takiego spędzania czasu. Dobrze chociaż, że po wszystkim przeprowadzisz przyjemną rozmowę z kimś bliskim Twojemu sercu. Możesz też liczyć dziś na pomoc kogoś spod znaku Koziorożca.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Twoje otoczenie będzie dziś względem Ciebie niezwykle wymagające. Może to w Tobie momentalnie wywołać dość głęboką frustrację, jednak nic na to nie poradzisz. Przygląda Ci się tyle par oczu, że głupio byłoby zignorować prośby czy głośne namowy. Za swój sprzyjający znak zodiaku możesz w tę sobotę uznać Wagę.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Opłaci Ci się dzisiaj być uprzejmą/uprzejmym. Dzięki temu ktoś zrobi coś specjalnie dla Twojej korzyści bądź dostarczy Ci niezwykle potrzebnych informacji. Możesz czuć się trochę nieswojo w nowym otoczeniu, ale przyzwyczajenie przyjdzie z czasem. Nie denerwuj się, bo nie masz czym. Pomoże Ci dzisiaj ktoś spod znaku Barana.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

Dziś niespodziewanie poczujesz w sobie chęć do intensywnej pracy nad sobą. Wiesz, że wiele rzeczy w Twoim życiu poukładało się ostatnio zupełnie nie tak, jak byś chciała/chciał. Właśnie dlatego potrzebujesz zmian, a to, jak się one potoczą, zależy tylko do Ciebie i Twojego zaangażowania. Nie możesz przecież wiecznie liczyć na to, że jakoś to będzie. Wsparcia udzieli Ci ktoś spod znaku Wodnika.

Horoskop dzienny – Lew

Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, najpierw zacznij szukać we własnym wnętrzu. Może tak naprawdę, jeśli tylko dobrze się zastanowisz, odpowiedź sama się pojawi? Ostatnio prawdopodobnie trochę zaniedbałaś/zaniedbałeś swój rozwój zawodowy. Sobota to idealny moment, by się nad tym zastanowić. Sprzyjać Ci będzie dziś osoba spod znaku Panny.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś dopadnie Cię pewnego rodzaju melancholia. Najdzie Cię na wspomnienia i zaczniesz wracać myślami do tego, co działo się u Ciebie niegdyś, w dzieciństwie. Będą to zarówno te miłe, pełne radości chwile, jak i te, które przyniosły sporo wylanych łez. Nic dziwnego, że trudno Ci się będzie dzisiaj skupić na teraźniejszości. Wiedz tylko, że z pomocą może Ci pośpieszyć ktoś spod znaku Raka.

Horoskop dzienny – Waga

Spotkasz się dzisiaj z wieloma osobami w rodzinnym gronie. I choć zwykle takie imprezy mocno Cię męczą, dziś będziesz do nich całkiem pozytywnie nastawiona/nastawiony. Nie dojdzie nawet do żadnej kłótni między tymi z bliskich, którzy nie utrzymują ze sobą na co dzień szczególnego kontaktu lub nie zgadzają się co do jakichś kluczowych kwestii. Twój sprzyjający znak zodiaku na dziś to Strzelec.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ostatnio zbyt mocno i ze zbyt wielkim zaangażowaniem rzuciłaś/rzuciłeś się w wir pracy. Pora trochę przystopować, odetchnąć, odpocząć. Pomyśl dziś także o sobie, a nie tylko o tym, co jeszcze możesz zrobić, by dzień w pracy stał się łatwiejszy. Chwila odprężenia wyjdzie na dobre i Tobie, i domownikom, którzy mają już trochę dość Twoich ciągłych frustracji. Na pomocną dłoń możesz liczyć, jeśli na Twojej drodze stanie ktoś spod znaku Byka.

Horoskop dzienny – Strzelec

Sobota przyniesie Ci odrobinę bezradności. Nie przejmuj się tym jednak aż tak bardzo – to skutek ogólnego przemęczenia, którego doznałaś/doznałeś w poprzednich dniach. Wystarczy trochę odpoczynku i wrócisz do siebie. Na pewno nieocenionym wsparciem okaże się dla Ciebie dzisiaj jakiś Lew.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ten dzień planowałaś/planowałeś spędzić w samotności lub w najwęższym gronie najbliższych. Problem w tym, że w okolicach południa ktoś niespodziewanie zapuka do Twoich drzwi. Osobę tę z różnych względów może być Ci trudno wyprosić. Co więcej, jej wizyta, ku Twojej rozpaczy, może się znacznie przeciągnąć. W jej trudniejszym momencie może Cię jednak wspomóc ktoś spod znaku Byka.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zdziwisz się, jak łatwo będziesz dziś wywierać wpływ na innych. Cokolwiek powiesz, to zostanie wykonane, choć wcale nie wydasz żadnych rozkazów. W oczach innych możesz się jawić jako ktoś, kto świetnie nadaje się na kierownicze stanowisko. Czy uda Ci się sprostać tym oczekiwaniom? Rady poszukaj u kogoś spod znaku Skorpiona.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Ryby

Nagle zdasz sobie sprawę z tego, że omija Cię coś bardzo ważnego. O  wszystkich najważniejszych informacjach dowiesz się z opóźnieniem, i to przez telefon lub za sprawą korespondencji elektronicznej. Będziesz mieć, w związku z tym, sporo do nadrobienia. Przychylnym znakiem dzisiejszego dnia będą dla Ciebie Bliźnięta.

Więcej o: