Horoskop roczny na 2023: Ryby. Jaki będzie rok 2023 dla Ryb? Co przyniesie Ci nadchodzący rok?

Horoskop roczny na 2023. Ryby po burzliwym 2022 roku będą mogły odpocząć i skupią się na swoich planach bez rozpraszaczy i całego zastępu doradców. Wsłuchasz się w swój głos i osiągniesz zamierzone cele. Oprócz pracy będzie też miejsce na miłość. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź z nami horoskop na kolejnych 12 miesięcy.

Horoskop na 2023 - Ryby. Kariera

W nowym roku poszukasz alternatywnych źródeł dochodu, które poprawią Twoją sytuację finansową. Zdecydowanie trafi Ci się kilka okazji i w końcu wystarczy Ci nie tylko na rachunki, ale też przyjemności, a nawet uda Ci się sporo odłożyć. Ufaj swojej intuicji, czytaj dokładnie umowy, a wszystko będzie dobrze. Twoje sprawy zawodowe w tym roku rozkwitną i zaczną układać się jak puzzle. Czas problemów i braku pieniędzy masz już zdecydowanie za sobą. 

Horoskop na 2023 - Ryby. Miłość 

W stałych związkach po licznych burzach w tym roku zaświeci słońce. Doskonale znacie już swoje oczekiwania i marzenia, czas na wspólne dążenie do celu. Samotne Ryby będą emanować szczególną energią, która przyciągnie liczne grono adoratorów, ale na prawdziwą miłość trzeba będzie poczekać do marca. Kto wie być może już w te wakacje uda Wam się stanąć na ołtarzu? 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na 2023 - Ryby. Zdrowie

Wszystkie pilne tematy macie pod kontrolą, problemy zdrowotne najczęściej wynikają ze stresu i warto o tym pamiętać. Nie możecie działać pod ciągłą presją czasu, klucz tkwi w planowaniu, które w znaku Ryb zawsze się sprawdza. Pomocne będą też krótkie wakacje, nawet w środku zimy. Za rzadko opuszczacie cztery ściany, czas nadrobić zaległości. Idealnym kierunkiem na wakacje dla Ryb będzie słoneczna Hiszpania, część z Was marzy o Islandii, może to już czas ruszyć w podróż? 

Horoskop na 2023 - Ryby. Kto z Tobą?

W 2023 roku jak zwykle możesz liczyć na Strzelca i Skorpiona, te znaki są Ci bardzo przychylne. Wspólnie będziecie rozwiązywać problemy i świętować. Duża wsparcia otrzymasz też od Lwa i innych Ryb. W ławicy łatwiej jest poruszać się w niebezpiecznych wodach współczesnego świata. Na dobre słowo możesz liczyć też od Bliźniąt i Wagi, te znaki roztaczają nad Tobą prawdziwy parasol ochronny. 

Zobacz też: Horoskop roczny na 2023: Panna. Jaki będzie rok 2023 dla Panny? Co przyniesie Ci nadchodzący rok?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.