Horoskop roczny na 2023: Wodnik. Jaki będzie rok 2023 dla Wodnika? Co przyniesie Ci nadchodzący rok?

Horoskop roczny na 2023. Dla Wodników będzie to rok pracy, ale też dużych pieniędzy. Czy w napiętym grafiku znajdzie się miejsce na miłość? Zdecydowanie tak i to już na początku roku. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź swój horoskop na kolejne 12 miesięcy.

Horoskop na 2023 - Wodnik. Kariera

W nowym roku zdecydowanie postawisz na siebie, być może otworzysz własną firmę lub zrezygnujesz z etatu i będziesz współpracować z kilkoma pracodawcami jako wolny strzelec. Unikaj współpracy z kimś, do kogo zawsze były uwagi, nic w tej sprawie się nie zmieni i możesz mieć z tego tytułu same problemy. Około kwietnia pojawi się niesamowita okazja, miej oczy i uszy otwarte, to może być interes, który ustawi Cię na resztę życia. Ważne: wszelkie umowy konsultuj z prawnikiem. 

Horoskop na 2023 - Wodnik. Miłość 

W stałych związkach powieje trochę nudą, wszystko przez Twoje liczne obowiązki zawodowe. Postaraj się już teraz zaplanować kilka romantycznych weekendów. Z czasem wszystko się ułoży, ale nie możesz stracić z oczu czegoś, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Samotne Wodniki mają dużą szansę na miłość w miejscu pracy, to w końcu tam spędzasz najwięcej czasu. Ktoś od dawna próbuje zaprosić Cię na randkę, zrób sobie przerwę i naucz się czytać pomiędzy wierszami. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na 2023 - Wodniki. Zdrowie

Zdecydowanie nie masz się czym martwić, ale zwróć uwagę na kwestię odpoczynku, tak jak planujesz swoje obowiązki zawodowe, tak musisz zaplanować też reset dla ciała i duszy. Możesz zapisać się na stałe zajęcia lub wykupić kilka weekendów w spa. Przy tak dużej ilości spraw na głowie, balans jest bardzo ważny i musisz o tym pamiętać. 

Horoskop na 2023 - Wodnik. Kto z Tobą?

W 2023 roku jak zwykle możesz liczyć na Skorpiona i Rybę, nie dogadasz się raczej z Lwem, a Bliźnięta lepiej trzymaj na dystans. Klucz do udanych relacji tkwi w równowadze, nie możesz spotykać się w tym samym gronie co weekend, a jeśli padasz po całym tygodniu, to po prostu zadzwoń i powiedz, że nie dasz rady.  To Twoje życie, Twój kalendarz i Twoje sprawy. Nic na siłę. Regeneracja to słowo klucz na ten rok dla każdego Wodnika. 

Zobacz też: Horoskop roczny na 2023: Koziorożec. Jaki będzie rok 2023 dla Koziorożca? Co przyniesie Ci nadchodzący rok?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.