Horoskop dzienny - 5 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 października. Gwiazdy mogą mieć wobec nas różne plany. Chcesz wiedzieć, jak to wygląda w najbliższej przyszłości? Sprawdź, co wydarzy się w tę środę i nie wahaj się przed kolejnymi wyzwaniami.

Horoskop dzienny – Baran

Uda Ci się wygrać w jakiejś rywalizacji. Nie musisz być tego od razu świadoma/świadomy, ale ten sukces okaże się bardzo istotny dla Twojej przyszłości. Możliwe, że zauważy go ktoś, komu od dawna chciałaś/chciałeś się przypodobać. Dzięki Twoim osiągnięciom, możecie zawrzeć znajomość, która będzie się szybko rozwijać.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

To dzień, w którym możesz się wreszcie zdobyć na odwagę i wyrzucić z siebie wszystko to, co leży Ci na sercu. Już dość chowania głowy w piasek. Nie możesz w nieskończoność ukrywać swoich uczuć. Emocje muszą znaleźć ujście, bo inaczej nie dość, że będziesz nieszczęśliwy, to jeszcze nie zdołasz się kontrolować w wielu sytuacjach.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zapragniesz odpoczynku. Wszelkie sprawy zawodowe będą Cię obchodzić w minimalnym stopniu, mimo że ostatnio zajmowałaś/zajmowałeś się dość ważnym projektem. Postawisz na relaks, który może pozytywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie i wszechogarniające Cię napięcie. Wreszcie choć trochę zregenerujesz siły.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Rak

Przygotuj się na to, że pewna osoba będzie oczekiwać od Ciebie wsparcia. Możesz się okazać naprawdę pomocna/pomocny, bo robiłaś/robiłeś już coś podobnego i wiedz, że Twoja dobra wola nie zostanie niezauważona. Ciesz się kontaktem z innymi i korzystaj z okazji, by nadrobić zaległości towarzyskie, bo potem może już być za późno.

Horoskop dzienny – Lew

Nagle wszyscy wokół Ciebie uznają, że to, co masz do powiedzenia, jest bardzo ważne. Możliwe, że ktoś doceni Twoje starania, a może nawet zweryfikuje swoje poglądy na podstawie tego, co powiesz. Nie popadaj jednak w przesadną euforię – karty mogą się szybko odwrócić. Nie zapominaj.

Horoskop dzienny – Panna

Weźmiesz sobie do serca ostatnie niepowodzenia i zdołasz w końcu wziąć się do pracy ze zdwojoną siłą. To w ten sposób możesz nadrabiać zaległości, które dotychczas miałaś/miałeś. Nie bój się opinii innych na ten temat – ważne, że Ty wiesz dobrze, co robić.

Horoskop dzienny – Waga

Dziś wybierzesz się z kimś znajomym na deser lub kolację. Dawno się nie widzieliście, dlatego będziecie mieć ze sobą mnóstwo wspólnych tematów. To będzie naprawdę pozytywnie spędzony czas, który miło wspomnisz w kolejnych dniach.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pewna osoba zrobiła Ci na złość i sprawiła, że nie możesz poświęcić czasu na to, na czym naprawdę Ci zależy. Nie staraj się dyskutować z tym kimś, bo nic nie osiągniesz, a jedynie zaognisz sytuację. Rób swoje i ignoruj wszystko to, co się wydarzyło, wtedy wytrącisz tamtemu komuś broń z ręki.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś dosięgnie Cię poczucie niesprawiedliwości. Choć pomysły innych okażą się znacznie mniej błyskotliwe niż Twoje i nie przemówią do otoczenia, to właśnie one przed Twoimi zostaną zaakceptowane. To może nie tylko podciąć Ci skrzydła, ale i skłonić Cię do wszczęcia kłótni. Postaraj się jednak, by nie była zbyt gwałtowna.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ze zdumieniem odkryjesz, że masz przeciwników, którzy próbują się Ciebie pozbyć. Te osoby zrobią wszystko, byś wyniosła/wyniósł się z danego miejsca pracy. Jeśli dobrze się tam czujesz, w żadnym wypadku nie rezygnuj. Postaw się i nie daj sobą pomiatać. Pamiętaj, że w tym wypadku nie musisz wcale nikomu ustępować.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możesz zabłysnąć na polu, które do tej pory nie było Twoją domeną. W ten sposób możesz zaskoczyć sporo osób, a także zmienić ich podejście do siebie na bardziej pozytywne. Nie denerwuj się, jeśli ktoś nie zrozumie Twoich planów na najbliższy czas.

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny – Ryby

Choć w pracy układa Ci się bardzo dobrze, to Twoja druga połówka może dzisiaj rozpętać prawdziwą awanturę. Będzie ona miała do Ciebie pretensje, że wciąż masz zdecydowanie za mało czasu dla swoich bliskich i wolisz go poświęcać na obowiązki zawodowe. Postaraj się o tym pamiętać i spojrzeć na swoją drugą połówkę nieco łagodniejszym wzrokiem, bo być może ma sporo racji.

Więcej o: