Horoskop dzienny - 1 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 października. Przyjrzyj się nadchodzącej sobocie. Czy ten dzień okaże się wyjątkowy? Zobacz, co mówią gwiazdy, by przygotować się na rozmaite scenariusze.

Horoskop dzienny – Baran

Baranie, nareszcie uda Ci się zrozumieć pewną sprawę, która do niedawna nie dawała Ci spokoju. Rozwiążesz swoje problemy i z wielkim optymizmem ruszysz do przodu. Zapomnisz o niektórych zmartwieniach i poczujesz, że życie znów nabiera kolorów.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Byku, nie denerwuj się zmianami, które nadejdą w Twoim życiu. Wraz z upływem czasu przekonasz się, że nie dało się ich uniknąć. Wkrótce możesz rozpocząć całkiem nowy rozdział. Miej oczy szeroko otwarte, bo niewykluczone, że otrzymasz wielką szansę na odnalezienie szczęścia, którego tak bardzo potrzebujesz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zauważysz, że zmiany, które ostatnio Cię zaskoczyły, nie były przypadkowe. Musisz zacząć bardziej przyglądać się swojemu otoczeniu. Zastanów się, czy z niektórymi osobami warto nadal utrzymywać kontakt.

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

Horoskop dzienny – Rak

Raku, możesz mieć dzisiaj niespodziewanego gościa. Ta wizyta może jednak nie okazać się zbyt przyjemna. Będziesz potrzebować sporo cierpliwości. Postaraj się nie wchodzić jednak w żadne konflikty. Awantura skończy się jedynie tym, że zacznie boleć Cię głowa.

Horoskop dzienny – Lew

Lwie, od pewnego czasu coś Cię blokowało. W tę sobotę wiele rzeczy może jednak się zmienić. Gwiazdy przewidują, że początek nowego miesiąca stanie się dla Ciebie dniem przełomowym. Pamiętaj, że musisz wykorzystać swoją szansę.

Horoskop dzienny – Panna

Sobota okaże się wyjątkowo spokojnym dniem dla osób spod znaku Panny. Postanowisz zadbać o to, by odnowić trochę rodzinne więzi i znajdziesz czas dla bliskich. Poczujesz się naprawdę wspaniale i odzyskasz dobry humor.

Horoskop dzienny – Waga

Dla osób spod znaku Wagi sobota stanie się idealnym czasem na zawieranie nowych znajomości. Zadbaj o swoje życie towarzyskie. Wyrusz dzisiaj w miasto i po prostu dobrze się baw. Możesz poznać kogoś naprawdę interesującego. Koniecznie wykorzystaj daną Ci szansę, bo długo może się ona nie powtórzyć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpiony staną się dzisiaj prawdziwą duszą towarzystwa. Swoim znakomitym humorem zaczniesz zarażać innych. Wszyscy będą chcieli spędzać dzisiaj z Tobą czas. Wieczorem na pewno nie będziesz narzekać na brak atrakcji i w końcu trochę się rozerwiesz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Sobota nie rozpocznie się najlepiej dla osób spod znaku Strzelca. Z samego rana możesz zmagać się z jakąś dolegliwością, która utrudni Ci funkcjonowanie. Prawdopodobnie napotkasz też jakiś problem w domu. Niespodziewana awaria może narazić Cię na wydatki.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W tę sobotę odbędziesz wiele rozmów. Niektóre z nich mogą okazać się naprawdę inspirujące. Całkiem możliwe, że wpadniesz na jakieś ciekawe pomysły, które zechcesz zrealizować. Znajdziesz też trochę czasu na porządki domowe i małe zakupy.

Horoskop dzienny – Wodnik                                      

Wodniku, nie zajmuj się dzisiaj rozpamiętywaniem przeszłości. Za dużo czasu spędzasz na zastanawianiu się nad tym, co mogłaś/mogłeś zrobić inaczej. Musisz jednak ruszyć do przodu, dlatego zostaw pewne sprawy za sobą. Być może potrzebujesz teraz bliskości pewnej osoby, która jest dla Ciebie ważna. Nie bój się wykonać telefonu lub udać do tej osoby z wizytą, aby móc się wygadać.

Ascendent nazywany jest także drugim znakiem zodiaku.Ascendent - co to jest i jak go obliczyć? Poznaj swój "drugi znak zodiaku"

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby muszą przygotować się dzisiaj na nieprzyjemne rozczarowanie. Pewna osoba może okazać się niegodna Twojego zaufania. Uważaj, by nie zdradzać dzisiaj nikomu swoich sekretów. Możesz tego pożałować. Wieczorem znajdź trochę czasu na swoje hobby. Zajmij się tym, co daje Ci szczęście, a poczujesz się znacznie lepiej.

Więcej o: